Vyhľadať
Close this search box.

Otecko sa zas nezaprel a nič neostal dlžný svojmu Menu

ZDIEĽAŤ
Otecko sa zas nezaprel a nič neostal dlžný svojmu Menu

Bolo fajn

Na Campfest som išiel zmeniť svoj názor na Campfest.
Vedel som mnohé o Oteckovi, ale mal som málo zážitkov s Ním. Band of brothers v Lomnici som nestihol, tak som išiel sem.
Otec ma utvrdil v tom, že On je pán môjho času, on je pán mojich peňazí, že aj zadarmo môžem letieť vrtuľníkom, že on miluje bezpodmienečne.
Dal mi mnohé prorocké vnuknutia pre môj život, a aj pre dvoch ľudí, ktorí akurát stáli vedľa mňa, a v živote som ich nevidel a asi už neuvidím. A veeeeľmi silno budoval môju odvahu, aby som sa im prihovoril.
Taktiež rozvinul dar jazykov, ktorý pred tým znel ako čínska hatlanina. Teraz je to už nebeská hatlanina 🙂
Poslal ma do osamotenia, keď som si myslel, že potrebujem druhých, no napokon som uznal, že byť osamote malo pre mňa, a tých dvoch ľudí význam.
Pomedzi to som sa staral o dievča na vozíku, ktorému sa ťažko jazdilo po tej mäkšej zemi. Týmto posledným som si uvedomil pravdu, ktorú nám na animátorskej škole hovorili – že človek je stvorený aby sám seba daroval druhému bezpodmienečne. Ja som si nevedel užívať čas len sám pre seba, preto som si ho užíval aj tak, že som sa daroval nachvíľu dievčine na vozíku.

ĎALŠIE ČLÁNKY

Obsah článku

Napíš nám

Ak si bol nejakým spôsobom oslovený Pánom Bohom prostredníctvom CampFestu, napíš nám aj ostatným svedectvo na povzbudenie.