REGISTRÁCIA & PREDAJ NA MIESTE

KÚPA LÍSTKOV NA MIESTE

DENNÉ VSTUPY

 • Vstupenku si môžete kúpiť od 21:30 predchádzajúceho dňa. Denná vstupenka je platná v daný deň do 24:00. V areáli je možné prespať a ráno ho opustiť do 8:00
 • V cene vstupenky je zahrnutý vstup do programových stanov a campingový poplatok pre ubytovanie vo vlastnom stane.

CENNÍK DENNÝCH VSTUPOV:

 • ŠTVRTOK  >  15€ 
 • PIATOK      >  25€ 
 • SOBOTA    >  25€ 

CENA VSTUPENKY NA CELÝ ČAS  >  50€

VSTUP PRE DETI DO 6 ROKOV (VRÁTANE)  >  ZADARMO

VSTUP PRE DETI VO VEKU 7 – 12 ROKOV (VRÁTANE)  >  5€ 

VSTUP PRE OSOBY S PREUKAZOM ZŤP A ZŤP-S   >  25€

 

PLATBA NA MIESTE MOŽNÁ IBA V HOTOVOSTI A V MENE EUR.

REGISTRÁCIA NA MIESTE

REGISTRÁCIA A PREDAJ VSTUPENIEK DENNE od 9:00 do 22:00.

 • Na základe vášho ID vstupenky z online rezervácie vám bude vydaná vstupenka v podobe náramku. Potvrdenie nie je potrebné mať vytlačené a nenahrádza náramok
 • Náramkom sa musíte preukázať pri každom vstupe do programového stanu alebo campingového areálu.
 • Poplatok za parkovanie obytného prívesu, karavanu alebo osobného auta rodiny s deťmi (dieťa do 10 rokov) sa uhrádza na mieste. Na camping slúži táboriskový areál pri budove Ranča Kráľova Lehota.
 • Chceme vás upozorniť, že platba na mieste je možná len v mene EUR, a iba v hotovosti. V Kráľovej Lehote / Svarín sa nenachádza bankomat. Najbližší je v meste Liptovský Hrádok.
UBYTOVANIE

V areáli CampFestu bude možné stanovať vo vlastnom stane zadarmo (zahrnuté v cene vstupenky na festival).

Odporúčame dvojvrstvový stan, karimatku a dobrý spacák. V prípade nepriaznivého počasia oceníte dáždnik, pršiplášť a nepremokavú obuv. Nezabudnite si lieky, ktoré pravidelne užívate, prípadne lieky, ktoré sa môžu hodiť (pri bolesti hlavy, hrdla a pod.)

Odporúčame chlapcom a dievčatám, aby nespali spolu v jednom stane, ak nie sú manželia alebo príbuzní. Nevystavíte sa tak zbytočnému pokušeniu.

Pre náročnejších účastníkov odporúčame objednať si ubytovanie v hoteloch a penziónoch v blízkom okolí.

Odporúčame návštevníkom, aby si dávali pozor na osobné veci, najmä cenné veci (peňaženky, mobily a pod.).

Môžete prísť aj s obytným prívesom či karavanom, ale nevieme vám zabezpečiť možnosť pripojenia karavanu na elektrickú energiu. Cena za parkovanie karavanu / obytného prívesu je 30€ / celý čas a platí sa v hotovosti na mieste pri registrácii.

Ranč Kráľova Lehota počas CampFestu NEPOSKYTUJE VOĽNÉ KAPACITY PRE UBYTOVANIE. Budova a chatky sú prenajaté pre potreby organizácie festivalu, pričom väčšinu ubytovacích kapacít dlhodobo poskytujeme utečencom z Ukrajiny.

V areáli budú k dispozícii toalety, umyvárky s pitnou vodou a sprchy. V campe nie je možné napojiť sa na zdroj elektrickej energie. Je možné si so sebou priniesť vlastný plynový alebo benzínový varič.

Váš mobilný telefón, kameru alebo fotoaparát si budete môcť dať nabiť v CampFest HOME stane za dobrovoľný príspevok, ale aby ste predišli návalu, odporúčame vám vziať si vlastnú power banku.

 • Je prísne zakázané vnášať do areálu akékoľvek sklenené nádoby vrátane fliaš, horľaviny, zbrane, alkoholické nápoje, psychotropné látky, predmety ohrozujúce bezpečnosť, pyrotechniku a otvorený oheň.
 • Organizátor podujatia si vyhradzuje právo vykázať z areálu osoby pod vplyvom alkoholu a iných omamných látok a tiež osoby, ktoré narúšajú verejný poriadok a občianske spolunažívanie.
 • Videokamery a fotoaparáty je možné používať len pre vlastné potreby.
 • Z dôvodu ochrany prírody je povolené parkovať len na miestach na to určených.
 • Zároveň je prísne zakázané pohybovať sa mimo značených chodníkov.
 • Buďte ohľaduplní k spolubývajúcim v okolitých stanoch. Dodržiavajte nočný kľud po 22:00.
 • Do areálu je zakázaný vstup psov a iných domácich zvierat okrem vodiacich psov zrakovo postihnutých.
 • Odporúčame návštevníkom, aby si dávali pozor na osobné veci, najmä cenné veci (peňaženky, mobily a pod.).

V areáli CampFestu je non-stop zabezpečená pohotovostná zdravotná služba vďaka tímu zdravotníkov. Žiadame účastníkov festivalu, aby si svoje obvyklé lieky nezabudli vziať so sebou.

Penzión Larion v Kráľovej Lehote – 0902 801 602, info@penzionlarion.sk, www.penzionlarion.sk

Lipovskí – dvojposteľová izba s jednou prístelkou, kuchynkou a kúpeľňou, 100 m od areálu, e.lipovska@gmail.com

Penzión Vachtár v Kráľovej Lehote – 0918 400 413, vachtarkuria@gmail.com, www.penzionvachtar.sk

Chatky v Amfiteátri Východnej 
miro@rozhybkosti.sk alebo na 0908 688 897

Penzión Malužiná – 12 km od areálu CampFest, www.maluzina.sk

Chata Úložisko – Svarín, 500 m od areálu CampFest, http://urbarhybe.sk

Chata Baška – Liptovská Porúbka, 12 km od areálu CampFest, 0908 904 519

Liptovia resort – Liptovská Porúbka,13 km od areálu CampFest, www.liptovia.sk

Penzión Barborka -Vyšná Boca, 20 km od areálu, www.penzion-barborka.sk

Hotel Barborka – Vyšná Boca, 20 km od areálu CampFest, www.hotelbarbora.sk

Hádocká chata – Vyšná Boca, 20 km od areálu CampFest, tel.: +421 905 481 902

Chata pod Kostolom – Čierny Váh, 8 km od areálu CampFestu,tel.: +421 918 335 275

Autocamping Vavrišovo  www.autocampingvavrisovo.sk

DOPRAVA & PARKOVANIE

Z dôvodu zmien zo strany Národného parku Nízke Tatry, v ktorého ochrannom pásme sa areál CampFestu nachádza, máme obmedzený počet parkovacích miest. Chceme vás pozvať k využitiu EKO spôsobu dopravy (vlak/autobus + kyvadlová doprava) a v prípade dopravy autom cestovať viacerí v jednom aute. Začnime spolu zmenu, ktorá pomôže prírode!

K DISPOZÍCII JE 250 MIEST NA 1 PLATENOM ZÁCHYTNOM PARKOVISKU VEDĽA CAMPINGOVÉHO AREÁLU. Parkovacie miesto je potrebné vopred objednať a uhradiť cez REZERVAČNÝ FORMULÁR

Kapacita parkovania je limitovaná, takže vám nevieme garantovať možnosť kúpy parkovania na mieste. Pokiaľ viete, že pôjdete autom, zakúpte si miesto vopred.

Do campingového areálu je možné vstúpiť a parkovať autám rodín s deťmi (dieťa do 10 rokov), karavanom, obytným prívesom a motorkám. Poplatok za parkovanie v campingovom areáli sa uhrádza na mieste pri registrácii. TIETO PARKOVACIE MIESTA SA NEZAKUPUJÚ V PREDOPREDAJI! (viac v časti „parkovanie v campingu“) 

HLAVNÉ ZÁCHYTNÉ PARKOVISKO VEDĽA CAMPINGU

PARKOVANIE V CAMPINGOVOM AREÁLI (platba na mieste)
 
 • KARAVAN / OBYTNÝ PRÍVES – 30€
 • AUTO RODINY S DEŤMI– 30€ 
 • MOTORKA – 20€ 

Parkovací lístok vám zabezpečuje parkovacie miesto počas celého trvania festivalu.

Parkovanie karavanu / obyt. prívesu / motorky / auta rodiny s deťmi* sa uhrádza sa v hotovosti v mene EUR na mieste pri registrácii (nie v predpredaji).

* Rodina s deťmi = rodina s aspoň jedným dieťom vo veku do 10 rokov.

 

STORNO PODMIENKY

Storno poplatok predstavuje 50% z ceny rezervačného poplatku za parkovanie. Spätné úhrady budú realizované v Septembri 2022.

Storno je možné realizovať najneskôr do 28.7.2022.

V prípade, že si prajete parkovací lístok stornovať, napíšte email na registracia@mpks.sk. Email musí obsahovať ID parkovacieho lístka.

Ranč Kráľova Lehota je vzdialený 5 km od obce Kráľova Lehota. Vlakové a autobusové spojenie je len do obce Kráľova Lehota. Cieľová zastávka autobusu je Kráľova Lehota – železničná stanica alebo Kráľova Lehota – preglejka. 

V Kráľovej Lehote budú zastavovať aj rýchliky (doplníme čoskoro).

Počas CampFestu môžete využiť služby kyvadlovej dopravy viacmiestnym osobným autom a tak sa pohodlne dopraviť z areálu CampFestu na železničnú stanicu v Kráľovej Lehote a späť. Poplatok je 2 € za jednu jazdu pre jednu osobu. Nástupná zastávka bude pred budovou Office.

Na základe požiadaviek Štátnej ochrany prírody SR potrebujeme obmedziť parkovanie áut na trávnatých plochách. Z tohto dôvodu nie je možné parkovať dopravné prostriedky pri stanoch v campingovom areáli. Výnimkou sú karavany, obytné prívesy a autá rodín s deťmi (dieťa do 10 rokov), ktoré majú možnosť parkovať v rámci campingového areálu. Karavany a obytné prívesy je možné zaparkovať IBA v campingovom areáli. Poplatok za parkovanie sa uhrádza v hotovosti na mieste pri registrácii. 

Parkovanie karavanov a obytných prívesov je možné IBA v rámci campingového areálu. Nevieme vám však zabezpečiť možnosť pripojenia karavanu na elektrickú energiu. Poplatok za parkovanie sa uhrádza v hotovosti na mieste pri registrácii.

Odvoz z areálu CampFestu na železničnú stanicu v Kráľovej Lehote a späť si môžete objednať aj mimo pravidelných časov v cene 5 € za celé auto (pre 4 osoby) za jednu jazdu. Túto dopravu je potrebné objednať aspoň 2 hodiny vopred osobne na INFO bráne alebo na uvedenom telefónnom čísle.

Cesta z Bratislavy – smer Žilina – po diaľnici smer Liptovský Mikuláš – z diaľnice odbočiť na Liptovský Hrádok, ďalej smer Čertovica (Podbrezová); ďalej sledovať značky „Ranč Kráľova Lehota“ a „CampFest“

smer Nitra, Banská Bystrica – smer Brezno – v Podbrezovej odbočiť na Čertovicu, Poprad – za Čertovicou odbočiť v pravo do Kráľovej Lehoty a ďalej sledovať značky „CampFest“

Cesta z Košíc a Prešova – smer Poprad – diaľnica na Liptovský Mikuláš – z diaľnice odbočiť na Hybe, smer Čertovica, ďalej sledovať značky „Ranč Kráľova Lehota“ a „CampFest

GPS: 49.01232,19.847399
Adresa: Svarín 400, 032 33 Kráľova Lehota

  • Na základe vášho ID z online rezervácie parkovacieho miesta vám bude na registrácii vydaný parkovací lístok, ktorý je podmienkou vstupu na parkovisko.
  • Z dôvodu ochrany prírody je povolené parkovať len na miestach na to určených. 
  • Pri parkovaní pred areálom je nevyhnutné dodržovať pokyny parkovacej služby a rešpektovať značky zákazov zastavenia a státia.
  • Nenechávajte si v aute žiadne cennosti.
  • V prípade nepriaznivého počasia môže organizátor obmedziť výjazd z areálu alebo campingu pre udržanie zjazdnosti areálových komunikácii. 
  • Ak plánujete s autom počas trvania festivalu odchádzať, dávajte si pri parkovaní v campingu pozor, aby vám okolité stany auto nezablokovali.
STRAVOVANIE

V Kaviarni na Ranči si budete môcť vybrať zo širokej ponuky teplých aj studených nápojov. Ponúka však aj občerstvenie ako langoše, burgre, gyros, bagety, zákusky, nanuky, snack a iné.

Viac info: https://www.ranckralovalehota.sk/stravovanie/#bufet

Okrem toho môžete navštíviť stánky s občerstvením (palacinky, ázijské rezance, hot-dogy a mnoho ďalšieho), dať si skvelú kávu a pozývame vás aj do CampFest Home stanu s barom a ďalším občerstvením. V poľnej kuchyni si môžete zakúpiť aj hustú polievku podľa dennej ponuky.

Len tak mimochodoM,
ODPOVEĎ na najdôležitejšiU otázku v živote

Je Ježiš