Vyhľadať
Close this search box.
REGISTRÁCIA & PREDAJ NA MIESTE

KÚPA VSTUPENIEK NA MIESTE

VSTUP NA CELÝ ČAS

 • ZÁKLADNÉ VSTUPNÉ   65€ 
 • VSTUP PRE DETI DO 6 ROKOV (VRÁTANE)    ZADARMO
 • VSTUP PRE DETI VO VEKU 7 – 12 ROKOV (VRÁTANE)    15€ 
 • VSTUP PRE OSOBY S PREUKAZOM ZŤP A ZŤP-S – 35€ (doprovod si hradí plné vstupné)
 • AKCIA 10 + 1 VSTUPENKA ZADARMO

DENNÉ VSTUPY

 • ŠTVRTOK  –  20€ 
 • PIATOK      –  35€ 
 • SOBOTA    –  35€ 

50% ZĽAVA NA DENNÝ VSTUP PRE OSOBY S PREUKAZOM ZŤP A ZŤP-S.

Denná vstupenka je platná v daný deň do 24:00. V areáli je možné prespať a ráno ho opustiť do 8:00V cene vstupenky je zahrnutý vstup do programových stanov aj campingový poplatok pre ubytovanie vo vlastnom stane.

 

PLATBA NA MIESTE MOŽNÁ IBA V HOTOVOSTI A V MENE EUR.

REGISTRÁCIA NA MIESTE

REGISTRÁCIA A PREDAJ VSTUPENIEK DENNE od 8:30 do 22:00.

 • Na základe vášho ID vstupenky z online rezervácie vám bude vydaná vstupenka v podobe náramku. Potvrdenie nie je potrebné mať vytlačené a nenahrádza náramok
 • Náramok vás oprávňuje na vstup do programového stanu a campingového areálu.
 • Vstup autom do areálu je umožnený len s platným parkovacím lístkom.
 • Chceme vás upozorniť, že platba na mieste je možná len v mene EUR, a iba v hotovosti. V Kráľovej Lehote / Svarín sa nenachádza bankomat. Najbližší nájdete v meste Liptovský Hrádok.
 • Deťom do 15 rokov je umožnený vstup aj bez doprovodu rodiča, je to však rozhodnutie na vlastnú zodpovednosť a zodpovednosť rodičov. Odporúčame v takom prípade prísť v skupine, kde aspoň jedna osoba dovŕšila 18 rokov.
 
UBYTOVANIE

V areáli CampFestu bude možné stanovať vo vlastnom stane zadarmo (zahrnuté v cene vstupenky na festival).

Odporúčame dvojvrstvový stan, karimatku a dobrý spacák. V prípade nepriaznivého počasia oceníte dáždnik, pršiplášť a nepremokavú obuv. Nezabudnite si lieky, ktoré pravidelne užívate, prípadne lieky, ktoré sa môžu hodiť (pri bolesti hlavy, hrdla a pod.)

Odporúčame chlapcom a dievčatám, aby nespali spolu v jednom stane, ak nie sú manželia alebo príbuzní. Nevystavíte sa tak zbytočnému pokušeniu.

Pre náročnejších účastníkov odporúčame objednať si ubytovanie v hoteloch a penziónoch v blízkom okolí.

Odporúčame návštevníkom, aby si dávali pozor na osobné veci, najmä cenné veci (peňaženky, mobily a pod.).

Môžete prísť aj s obytným prívesom či karavanom, ale nevieme vám zabezpečiť možnosť pripojenia karavanu na elektrickú energiu. Cena za parkovanie karavanu / obytného prívesu je 30€ / celý čas a platí sa v hotovosti na mieste pri registrácii.

Budova a chatky sú prenajaté výhradne pre potreby organizácie festivalu. V prípade potreby ubytovania môžete využiť napr. naše tipy na ubytovanie v okolí (nižšie).

 

V areáli budú k dispozícii toalety, umyvárky s pitnou vodou a sprchy. V campe nie je možné napojiť sa na zdroj elektrickej energie. Je možné si so sebou priniesť vlastný plynový alebo benzínový varič.

Váš mobilný telefón, kameru alebo fotoaparát si budete môcť dať nabiť v CampFest HOME stane za dobrovoľný príspevok, ale aby ste predišli návalu, odporúčame vám vziať si vlastnú power banku.

 • Je prísne zakázané vnášať do areálu akékoľvek sklenené nádoby vrátane fliaš, horľaviny, zbrane, alkoholické nápoje, psychotropné látky, predmety ohrozujúce bezpečnosť, pyrotechniku a otvorený oheň.
 • Organizátor podujatia si vyhradzuje právo vykázať z areálu osoby pod vplyvom alkoholu a iných omamných látok a tiež osoby, ktoré narúšajú verejný poriadok a občianske spolunažívanie.
 • Videokamery a fotoaparáty je možné používať len pre vlastné potreby.
 • Z dôvodu ochrany prírody je povolené parkovať len na miestach na to určených.
 • Zároveň je prísne zakázané pohybovať sa mimo značených chodníkov.
 • Buďte ohľaduplní k spolubývajúcim v okolitých stanoch. Dodržiavajte nočný kľud po 22:00.
 • Odporúčame návštevníkom, aby si dávali pozor na osobné veci, najmä cenné veci (peňaženky, mobily a pod.).
 • Pohyb psov v areáli je povolený iba s náhubkom a na vôdzke, inak je vstup pre psov a iné domáce zvieratá do areálu zakázaný.

V areáli CampFestu je non-stop zabezpečená pohotovostná zdravotná služba vďaka tímu zdravotníkov. Žiadame účastníkov festivalu, aby si svoje obvyklé lieky nezabudli vziať so sebou.

Penzión Larion v Kráľovej Lehote – 0902 801 602, info@penzionlarion.sk, www.penzionlarion.sk

Chatky v Amfiteátri Východnej 
miro@rozhybkosti.sk alebo na 0908 688 897

Penzión Malužiná – 12 km od areálu CampFest, www.maluzina.sk

Chata Úložisko – Svarín, 500 m od areálu CampFest, http://urbarhybe.sk

Chata Baška – Liptovská Porúbka, 12 km od areálu CampFest, 0908 904 519

Liptovia resort – Liptovská Porúbka,13 km od areálu CampFest, www.liptovia.sk

Penzión Barborka -Vyšná Boca, 20 km od areálu, www.penzion-barborka.sk

Hotel Barborka – Vyšná Boca, 20 km od areálu CampFest, www.hotelbarbora.sk

Hádocká chata – Vyšná Boca, 20 km od areálu CampFest, tel.: +421 905 481 902

Chata pod Kostolom – Čierny Váh, 8 km od areálu CampFestu,tel.: +421 918 335 275

Autocamping Vavrišovo  www.autocampingvavrisovo.sk

DOPRAVA & PARKOVANIE

Z dôvodu zmien zo strany Národného parku Nízke Tatry, v ktorého ochrannom pásme sa areál CampFestu nachádza, máme obmedzený počet parkovacích miest. Chceme vás pozvať k využitiu EKO spôsobu dopravy (vlak/autobus + kyvadlová doprava) a v prípade dopravy autom cestovať viacerí v jednom aute. Začnime spolu zmenu, ktorá pomôže prírode!

K DISPOZÍCII JE 300 MIEST NA 1 PLATENOM ZÁCHYTNOM PARKOVISKU VEDĽA CAMPINGOVÉHO AREÁLU.

Priamo do campingového areálu je možné vstúpiť a parkovať iba autám rodín s deťmi (dieťa do 10 rokov), karavanom, obytným prívesom a motorkám. Poplatok za parkovanie obytného prívesu, karavanu alebo osobného auta rodiny s deťmi (dieťa do 10 rokov) sa uhrádza na mieste, nerezervuje sa vopred.

HLAVNÉ ZÁCHYTNÉ PARKOVISKO

 • PARKOVANIE AUTA NA CELÝ ČAS  –  18€  
 • DENNÉ PARKOVANIE  –  6

Denný parkovací lístok sa uhrádza na registrácii za daný deň a platí vrátane nasledujúcej noci, s podmienkou opustiť parkovisko do 8:00 ráno.

PARKOVANIE V CAMPINGOVOM AREÁLI – pre rodiny s deťmi do 10 rokov, karavany, obytné prívesy a motorky
 
 • KARAVAN / OBYTNÝ PRÍVES  –  30€ / na celý čas, 10€ / deň
 • AUTO RODINY S DEŤMI*  –  15€ / na celý čas, 5€ / deň
 • MOTORKA (na celý čas)  –  15€ / na celý čas, 5€ / deň

V prípade príchodu v piatok / sobotu je možné zakúpiť si na registrácii denné parkovanie. Campingový areál je s dopravným prostriedkom možné opustiť až po ukončení festivalu. V prípade, že ho budete potrebovať opustiť skôr, vám odporúčame zaparkovať dopravný prostriedok tak, aby vám v odchode z areálu neprekážali stany účastníkov.

———

Parkovanie karavanu / obyt. prívesu / motorky / auta rodiny s deťmi* sa uhrádza sa v hotovosti v mene EUR na mieste pri registrácii. Nerezervuje sa vopred.

* Rodina s deťmi = rodina s aspoň jedným dieťom vo veku do 10 rokov (počet miest limitovaný kapacitou areálu)

STORNO PODMIENKY

Odstúpiť od zmluvy je možné do 24 hodín od zákupenia parkovaciého miesta cez rezervačný formulár. V prípade, že si prajete kúpu parkovacieho miesta stornovať, napíšte prosím email na registracia@mpks.sk. Email musí obsahovať ID.

Počas CampFestu budú zastavovať v Kráľovej Lehote rýchliky dopravcov RegioJet a Železničná spoločnosť Slovensko (rozpis zverejníme).

Ranč Kráľova Lehota je vzdialený 5 km od obce Kráľova Lehota. Vlakové a autobusové spojenie je len do obce Kráľova Lehota. Cieľová zastávka autobusu je Kráľova Lehota – železničná stanica alebo Kráľova Lehota – preglejka.

Počas CampFestu môžete využiť služby kyvadlovej dopravy viacmiestnym osobným autom / autobusom a tak sa pohodlne dopraviť z areálu CampFestu na železničnú stanicu v Kráľovej Lehote a späť. Poplatok je 2 € pre jednu osobu  za jednu jazdu. Nástupná zastávka bude pred budovou Office (rozpis zverejníme).

Na základe požiadaviek Štátnej ochrany prírody SR potrebujeme obmedziť parkovanie áut na trávnatých plochách. Z tohto dôvodu nie je možné parkovať dopravné prostriedky pri stanoch v campingovom areáli. Výnimkou sú karavany, obytné prívesy a autá rodín s deťmi (dieťa do 10 rokov), ktoré majú možnosť parkovať v rámci campingového areálu. Karavany a obytné prívesy je možné zaparkovať IBA v campingovom areáli. Poplatok za parkovanie sa uhrádza v hotovosti na mieste pri registrácii. 

Parkovanie karavanov a obytných prívesov je možné IBA v rámci campingového areálu. Nevieme vám však zabezpečiť možnosť pripojenia karavanu na elektrickú energiu. Poplatok za parkovanie sa uhrádza v hotovosti na mieste pri registrácii.

Odvoz z areálu CampFestu na železničnú stanicu v Kráľovej Lehote a späť si môžete objednať aj mimo pravidelných časov kyvadlovej dopravy v cene 6 € pre 1-3 osoby (každá ďalšia osoba uhrádza 2 €). Túto dopravu je potrebné objednať aspoň 2 hodiny vopred cez ONLINE FORMULÁR. Zabezpečenie odvozu môžete považovať za platné po prijatí potvrdzujúceho emailu. CF Taxi odchádza spred budovy „Office“ / zo žel. stanice Kráľova Lehota. Prevádzkový čas CF TAXI:

ŠTVRTOK: 14:00 – 22:30

PIATOK: 08:00 – 22:30

SOBOTA: 08:00 – 22:30

Cesta z Bratislavy – smer Žilina – po diaľnici smer Liptovský Mikuláš – z diaľnice odbočiť na Liptovský Hrádok, ďalej smer Čertovica (Podbrezová); ďalej sledovať značky „Ranč Kráľova Lehota“ 

smer Nitra, Banská Bystrica – smer Brezno – v Podbrezovej odbočiť na Čertovicu, Poprad – za Čertovicou odbočiť v pravo do Kráľovej Lehoty a následne pokračovať k Ranču v Kráľovej Lehote

Cesta z Košíc a Prešova – smer Poprad – diaľnica na Liptovský Mikuláš – z diaľnice odbočiť na Hybe, smer Čertovica, ďalej sledovať značky „Ranč Kráľova Lehota“ 

GPS: 49.01232,19.847399
Adresa: Svarín 400, 032 33 Kráľova Lehota

  • V prípade zakúpenia parkovacieho lístka v predpredaji vám na základe vášho ID z online rezervácie bude na registrácii vydaný parkovací lístok.
  • Parkovací lístok je podmienkou vstupu autom do areálu.
  • Z dôvodu ochrany prírody je povolené parkovať len na miestach na to určených. 
  • Pri parkovaní pred areálom je nevyhnutné dodržovať pokyny parkovacej služby a rešpektovať značky zákazov zastavenia a státia.
  • Nenechávajte si v aute žiadne cennosti.
  • V prípade nepriaznivého počasia môže organizátor obmedziť výjazd z areálu alebo campingu pre udržanie zjazdnosti areálových komunikácii. 
  • Ak plánujete s autom počas trvania festivalu odchádzať, dávajte si pri parkovaní v campingu pozor, aby vám okolité stany auto nezablokovali.
  • Auto, ktoré nemá uhradené parkovné v daný deň/noc bude odtiahnuté.

STRAVOVANIE

V Bufete & Kaviarni na Ranči si budete môcť vybrať zo širokej ponuky teplých, studených a čapovaných nápojov a občerstvenia ako burgre, gyros, hranolky, syr, hot dog, bagety, zákusky, nanuky, snack a iné.

Viac info: https://www.ranckralovalehota.sk/stravovanie/#bufet

Okrem toho môžete navštíviť stánky s občerstvením a kávou. Pozývame vás aj do CampFest Home stanu s barom a ďalším občerstvením. V poľnej kuchyni si môžete zakúpiť aj hustú polievku podľa dennej ponuky.

! ŽETÓNY !

Pre zrýchlenie a zjednodušenie obsluhy pri nákupe občerstvenia v Kaviarni, Poľnej kuchyni a v CF Home používame žetónový systém. Žetóny si môžete zakúpiť v Kaviarni a CF Home (v Kaviarni je na platbu za žetóny umožnená aj platba kartou). 

V stánkoch rýchleho občerstvenia si tovar zakúpite za peňažnú hotovosť.

Upozornenie: V Kaviarni je možné platiť IBA ŽETÓNMI.

Len tak mimochodoM,
odpovede na najdôležitejšie otázky
v živote najdete v

BIBLII 😉