Ranč Kráľova Lehota

18 / 6 / 2022

Pre tých, ktorí túžia, aby sa „Jeho vôľa ako je v nebi, diala aj tu na zemi“.

Pre tých, ktorí chcú volať po prebudení, lebo nie sú ochotní žiť bez neho.

Pre tých, ktorí chcú stáť vo chvále a v modlitbe a pôste hľadať Jeho tvár.

Pre tých, ktorí sú ochotní povedať: Tu som, pošli mňa!

PROGRAM I 9:00 - 19:30

PROGRAM
9:00 - 19:30

CHVÁLY & UCTIEVANIE

MODLITBY ZA PREBUDENIE & SLOVENSKO

INŠPIRATÍVNE TÉMY

SVEDECTVÁ PRIATEĽOV Z UKRAJINY

INTERVIEW S HOSŤOM

CAMPFEST TALKSHOW

PRAYER & WORSHIP EVENING 

HOMECOMING
ACOUSTIC

PETER
LIPTÁK

MICHAL
KEVICKÝ

Slavo
Poloha

EFATA
WORSHIP

A ĎALŠÍ REČNÍCI & HOSTIA

VSTUP ZADARMO!

Pozývame vás vytvoriť spoločenstvo ľudí, ktorí sa túžia spolu modliť za Slovensko, mladú generáciu a Božie konanie na blížiacom sa festivale CampFest 2022!

MIESTO & DOPRAVA

PROGRAM bude prebiehať v konferenčnej miestnosti v OFFICE budove, cca 500m od Ranča Kráľova Lehota. V prípade potreby odvozu na / zo stanice Kráľova Lehota, kontaktujte dostatočne včas pred vaším príchodom personál Ranča na telefónnom čísle 044/522 14 70. Zabezpečíme vám dopravu autom. Príspevok na jednu cestu autom je 2 € / auto.

VSTUP ZADARMO!

Vstup na MOBILIZÁCIU 2022 je úplne ZADARMO. Je však potrebné sa dopredu ZAREGISTROVAŤ cez registračný formulár (nižšie). Ak sa vám z nejakého dôvodu nepodarí Mobilizácie zúčastniť, informujte nás o tom, prosím, včas na našej emailovej adrese campfest@campfest.sk.

UBYTOVANIE & STRAVA

Ranč Kráľova Lehota aktuálne neposkytuje voľné miesta pre ubytovanie. Budovu a chatky dlhodobo poskytujeme utečencom z Ukrajiny. V prípade potreby odporúčame TIPY NA UBYTOVANIE V OKOLÍ.

Každoročne pozývame účastníkov Mobilizácie do PÔSTU. Jeho formu si môžete zvoliť sami. Po celý čas bude zabezpečený PITNÝ REŽIM (voda, džús, čaj). Z praktického hľadiska vás prosíme, aby ste si so sebou priniesli aj vlastnú fľašu. 

V čase prestávok vás radi obslúžime aj v našej Kaviarni. Na Ranči, neďaleko budovy, kde bude prebiehať program, si v prípade potreby môžete  v Bufete  zakúpiť malé občerstvenie alebo polievku.

Mobilizáciou 2022 odštartujeme aj 40-DŇOVÉ MODLITBY za festival CAMPFEST 2022, Slovensko a mladú generáciu! 

Pozývame vás zapojiť sa do modlitieb spolu s nami a zapísať sa do modlitebnej reťaze. Veríme, že prebudenie začína na kolenách. Budeme zaň bojovať spoločne?

VIDEO ZÁZNAMY Z

MOBILIZÁCIE

ARCHÍV MOBILIZÁCIA
2014 - 2018