Vyhľadať
Close this search box.

zaži to!

Chceš priložiť ruku k dielu, nahliadnuť do zákulisia a zažiť prípravu CAMPFESTU 2024 na vlastnej koži? Poď stráviť 11 dní s ďalšou stovkou mladých ľudí, zaži Božiu prítomnosť, ktorá ťa nenechá odísť rovnakého a získaj nových priateľov a skúsenosti! Prečítaj si všetky potrebné informácie a PRIHLÁS SA AKO DOBROVOĽNÍK. 

VEK

MINIMÁLNE 16 ROKOV

CAMPING

STANOVANIE

NOVÉ

PRIATEĽSTVÁ

BOŽIA

PRÍTOMNOSŤ

DANIELOVA GENERÁCIA

AKO VYZERÁ DOBROVOĽNÍCTVO NA CAMPFESTE?

ETAPY

1. Danielova generácia

SOBOTA - STREDA

Pripravujeme pre teba skvelý program! Môžeš sa tešiť na chvály, témy, školenia a tímové aktivity, ktoré ťa pripravia na službu dobrovoľníka. Samozrejme, nebude chýbať ani Garden Party! V rámci Danielovej Generácie sa budeš podieľať na príprave areálu, stavaní stanov a iných dôležitých manuálnych prácach. Spolu pripravíme miesto, kde o pár dní na to privítame tisícky ľudí!

2. Služba na CampFeste

ŠTVRTOK - SOBOTA

Služby podľa rozdelenia do jednotlivých tímov.

3. Upratovanie areálu, skladanie stanov

NEDEĽA - UTOROK

Úprava areálu a skladanie stanov. Ako bodka na záver, v pondelok večer na teba čaká Afterka. Oficiálny koniec
6.8. doobeda (potrebná účasť do konca).

Dôležité info

Účasť na „Danielovej Generácii” je nevyhnutnou podmienkou pre každého dobrovoľníka na festivale. Zároveň je podmienkou zúčastniť sa celého dobrovoľníckeho turnusu v termíne od 27.7. – 6.8. 2024. Len tak dokážeme spolu zabezpečiť úspešný priebeh festivalu počas celého jeho trvania a nutné úkony po ňom.:)

Registrácia dobrovoľníkov na mieste začína o 13:00 a končí o 15:00. Prosíme všetkých dobrovoľníkov, aby sa na Ranč do Kráľovej Lehoty dostavili najneskôr v tomto čase.

Z dôvodu, že areál CampFestu je situovaný v ochrannom pásme Národného parku Nízke Tatry, nemáme už k dispozícii toľko parkovacích miest, ako doposiaľ a ich počet sa značne zníži. Chceme vás povzbudiť pricestovať vlakom / autobusom. V prípade, že chcete prísť autom, cestujte rentabilne. Vezmite so sebou aj ďalších kamošov a naplňte tak kapacitu jeho miest. 

Kyvadlová doprava z obce Kráľova Lehota (z vlakovej stanice) na Ranč do Kráľovej Lehoty bude pre vás zabezpečená v deň začiatku turnusu od 12:00 do 15:00.

V posledný deň turnusu poobede bude taktiež k dispozícii kyvadlová doprava medzi Rančom a Kráľovou Lehotou, odkiaľ budeš mať možnosť dostať sa domov vlakom alebo autobusom. 

Dobrovoľníci spia vo svojich vlastných stanoch počas celého turnusu aj CampFestu na vyhradenom mieste pre dobrovoľníkov. Povinnosťou je zobrať si dvojvrstvový stan (jednovrstvový stan je povolený len v prípade, že ho dobrovoľník zabezpečí proti premoknutiu). Strava je zabezpečená 3x denne (raňajky, obed, večera).

Výber z anonymných recenzií od dobrovoľníkov

Čo nám napísali naši dobrovoľníci

DANIELOVA GENERÁCIA

ČO ROBIA DOBROVOĽNÍCI?

Dobrovoľníci sú zapojení do prípravy areálu, stavby stanov, manuálnych prác a cez samotný festival do realizácie konkrétnych služieb, do ktorých sú zaradení:

  • služba v kuchyni a kaviarni (potrebný je zdravotný preukaz)
  • stráženie a pomocné práce v programových stanoch (Hangár, Humno, Stodola, Garáž)
  • služba v stanovom mestečku účastníkov
  • služba v stane CampFest Home
  • stráž hlavnej budovy
  • upratovanie sociálnych zariadení, ubytovania a areálu
  • služba na vstupných bránach (brána 1, 2, 3)
  • security & parkoviská
  • registrácia účastníkov CF (nad 18 rokov)
Služby so špecifickým charakterom alebo požiadavkami:

BUFET & KAVIAREŇ

CampFestový Bufet & Kaviareň a Bar v stane CampFest Home je jedinečná služba, vhodná najmä pre extrovertky! Skúsenosť s prácou s ľuďmi a multitasking je výhodou. Do týchto služieb je možné sa prihlásiť len ak máš zdravotný preukaz pre prácu s potravinami. Ak spĺňaš túto podmienku a chcela by si slúžiť práve v tejto oblasti, do poznámky v registračnom formulári uveď „kaviareň“.

BRÁNA 2

Táto služba prebieha v termíne 31.7. – 4.8. V tomto prípade sa nejedná o účasť na celom dobrovoľníckom turnuse. Funguje na princípe: 2 hod. služba, 6 hod. voľno – nonstop. Stará sa o kontrolu a vstup účastníkov do areálu. Do poznámky v registračnom formulári uveď „brána 2”.

SECURITY

Toto je špeciálna služba (pre mužov 18+), ktorá prebieha v termíne 31.7. – 4.8. V tomto prípade sa nejedná o účasť na celom dobrovoľníckom turnuse. Je to služba, ktorá je vykonávaná v tímoch a po zotmení. Za úlohu má dohliadať na bezpečnosť a poriadok v stanovom mestečku a celom areáli, a snažiť sa odchytiť situácie a momenty, ktoré by mohli na priebeh CampFestu pôsobiť rušivo. Chceš byť súčasťou tímu SECURITY? Do poznámky v registračnom formulári uveď „security“.

PARKOVISKÁ

Táto služba prebieha v termíne 31.7. – 4.8. a je vhodná prioritne pre mužov a zdatné dievčatá. V tomto prípade sa nejedná o účasť na celom dobrovoľníckom turnuse. Funguje na princípe: 2 hod. služba, 6 hod. voľno – nonstop. Stará sa o parkovanie áut a v noci o stráženie samotného parkoviska. Ak ťa táto služba zaujala, do poznámky v registračnom formulári uveď parkoviská“

STAVANIE HANGÁRU

„Hangáristi“ sú každoročne jedinečnou mužskou zostavou, ktorá sa podieľa na stavaní najväčšieho programového stanu na festivale CampFest. Aj tento rok ťa pozývame stať sa súčasťou budovania Božieho diela ešte pred začatím samotného CampFestu a Danielovej Generácie! Je to zážitok, na ktorý nezabudneš, a k tomu dostaneš vstup na CampFest úplne zadarmo!

KEDY: 22. – 28.7. (príchod 21.7. večer)

KOHO HĽADÁME: 20 mužov (17+)

STRAVA A UBYTOVANIE: plná penzia, pitný režim a ubytovanie sú zabezpečené (potrebné si doniesť spacák)

DANIELOVA GENERÁCIA

O DOBROVOĽNÍCTVE

DANIELOVA GENERÁCIA
2014 - 2018

DANIELOVA GENERÁCIA

MULTIMÉDIÁ - FOTKY

2019

FACEBOOK

Post sa otvorí stlačením ikony Facebook

FLICKER

sobota večer (DG 2019)
Zobraziť viac
DG 2019 - sobota večer
nedeľa (DG 2019 )
Zobraziť viac
DG 2019 - nedeľa
pondelok (DG 2019)
Zobraziť viac
DG 2019 - pondelok
utorok (DG 2019)
Zobraziť viac
DG 2019 - utorok
streda (DG 2019 )
Zobraziť viac
DG 2019 - streda
posledný deň (DG 2019)
Zobraziť viac
DG 2019 -  posledný deň
Predošlé
Ďalšie

2018

Danielova generace 2018 - Zahájení
Danielova generace 2018 - Neděle
Danielova generace 2018 - Pondělí
Danielova generace 2018 - Úterý
Danielova generace - Středa
Danielova generace - Loučení

2017