SEMINÁRE

CAMPFFEST HOME

DISKUSIE

DETSKÝ PROGRAM

(NE)TRADIČNÉ ŠPORTY

CHILL OUT ZÓNY

Campfest JE PRE VŠETKÝCH

deti

Čaká vás detský program a množstvo atrakcií, kreatívne dielničky, detské chvály, netradičné športy a veľa nových priateľov.

mladí

Campingová pohoda, nové priateľstvá, koncerty, prednášky, semináre a ďalší program plný hlbokých zážitkov.

rodiny

Mini ZOO, detský program a športové atrakcie vytvárajú výborné prostredie pre rodiny s deťmi, v ktorom sa deti nebudú nudiť a rodičia si užijú oddych v krásnej prírode a príjemnej spoločnosti.

KAPELY 2021

Martindom Worship

Martindom Worship je súčasťou spoločenstva Martindom v Bratislave. Málokedy hrajú v tej istej zostave a hudbou, ktorú tvoria, túžia ľudí inšpirovať v živote s Bohom a vovádzať ich do hĺbky Božieho srdca. To, na čo sa zameriavajú viac ako na hudbu, je uctievanie a postoj srdca. Minulý rok vydali svoje prvé live chválové CD “Jediný skutočný Kráľ“, ktoré rozhodne stojí za vypočutie.

Miriam Chovancová & band

Jazzový  klavirista, bluesový gitarista, rockový bubeník a speváčka, ktorá má rada z každého rožku trošku. Ako kapela slúžia v zbore Otcov dom v Bratislave. Táto mladá speváčka a hudobníčka príde na CampFest s vlastným repertoárom. Jej tvorba je vyznaním viery, ktorá je pevne postavená na pravdách Božieho Slova. Spievať Bohu bolo jej túžbou odmalička.

Miťo Bodnár

Či už sám alebo so svojím bandom – chvália Boha všade tam, kde sa dá, a kedy sa dá. Ich poslaním je priniesť evanjelium k ľuďom, ktorí ešte Ježiša nespoznali ako svojho Spasiteľa. Na týchto chválach jednoznačne zažiješ, čo to znamená, keď z teba srší vášeň pre Boha a Jeho zámery.

BCC Worship

Chválospevová kapela bratislavského zboru City Church s jasnou víziou – uctievať svojho Boha srdcom, hudbou a životom. Veria, že On tvorí to najlepšie a preto mu chcú dávať naspäť to najlepšie práve skrze hudbu, ktorú robia. Chcú, aby boli ich piesne skutočne autentickým vyjadrením ich každodenného života s Ježišom. Na konte majú už 7 albumov s ich autorskými piesňami, medzi ktoré patria napr. O Tebe snívam, Jediné miesto, Nádej, či Elyon.

Timothy

Už roky pôsobiaca slovenská worshipová kapela, ktorá je súčasťou služby Mládeže pre Krista na Slovensku. Služba v Timothy je pre nich viac ako kapela. Je to misia a poslanie, ako spájať Božie veci nadštandardným spôsobom a budovať jednotu v našej krajine. Už mnoho rokov snívajú sen o prebudení (nielen) na Slovensku a veria, že Boh vidí práve v tebe svoj nástroj, ktorým môže premeniť tvoje okolie.

 

Bonfire

Slovenská worshipová kapela, ktorá túži prinášať oheň Božej prítomnosti a slávy & zažívať a vidieť, ako sú ľudia, mestá a národy premieňané prostredníctvom uctievania Ježiša Krista v Duchu a pravde. 

alltide

Traja kamaráti z Prešova a okolia, ktorí spolu začali tvoriť hudbu približne pred rokom a pol. K založeniu ich inšpiroval spoločný hudobný zážitok, ktorým bol koncert vo Viedni. Vo svojej hudbe spájajú akustické nástroje s elektronickými prvkami blízkymi indie folku/indie pop žánrom. Ich prvá autorská pieseň “Vlnám“ vznikla začiatkom minulého roka. Neskôr predstavili druhú novinku s názvom “Unikám“. Naposledy vydali prvú pieseň z ich debutového EP s názvom “pamätaj si ma“. Celé EP vznikalo v ich novom štúdiu a na ich obľúbenej chate. Celistvý projekt je vyjadrením ich príbehu s vedomím minulosti a vidinou do budúcnosti. 

Marana Tha

Nenazývajú sa kapelou, ale skôr hudobnou službou spoločenstva Marana Tha v Prešove. Pravidelne usporadúvajú Večery chvál. V spoločenstve pôsobia viacerí worship leadri a ako svoju úlohu v prvom rade vnímajú modliť sa s ľuďmi a spoločne vstupovať do Božej prítomnosti.

TowMeot

Názov TowMeot, ktorý skupina nesie, v preklade z hebrejčiny znamená “veľmi dobrý”.

Skupinu aktuálne tvoria štyria kresťanskí raperi, ktorí jedinečnosťou svojich životných príbehov prinášajú na pódium texty plné svedectiev, myšlienok na zamyslenie, ale aj slová povzbudenia. Rap vnímajú v dnešnej dobe ako najpopulárnejší hudobný žáner a skvelú príležitosť, ako osláviť Boha. Pozývajú ťa pridať sa tiež.

An(dž)elino

Kresťanská rocková kapela z nitrianskeho kraja, ktorá verí, že hudba je jeden z veľkých fenoménov dnešnej doby a má obrovský vplyv na ľudí. Tvoria kvalitnú hudbu a jednoduché priame texty, ktorých posolstvom je to, aký je Boh a čo koná. Na konte už majú 2 albumy a síce sa hudbou neživia a ani sa živiť neplánujú, šírenie evanjelia tým, čo ich baví, vnímajú ako obrovský dar a príležitosť.

Tretí deň

Slovenská worshipová kapela, ktorá už roky stabilne pôsobí na slovenskej a českej gospelovej scéne, ako aj na medzinárodných pódiách. Frontmanom kapely je Miro Tóth, ktorý ako jeden zo zakladateľov pôsobí ako spevák a gitarista. Členovia Tretieho dňa sa tvorbe venujú už od 90-tych rokov a doposiaľ sa podieľali na vzniku 15 albumov. Zaradiť sa môžu k štýlom ako pop rock, gospel, či worship. Ich hlavným poslaním je tvoriť hudbu, ktorá upriamuje pozornosť na Boha a prináša evanjelium k rôznym typom poslucháčov v snahe relevantne komunikovať Božie pravdy. 

G.O.D.'s

Vokálno – inštrumentálne dámske kvarteto z Prešova, ktoré tento rok oslavuje 15. výročie svojho vzniku. Spievajú prevažne americký gospel, no svoj repertoár vždy spestria aj autorskými piesňami umeleckej vedúcej Jany T. Ferenčíkovej. Interpretujú skladby od umelcov ako Kirk Franklin, Whitney Houston, Take 6 a iní. Milujú kávu, smiech, romantickosť a život s Bohom – taký obyčajný.

Dávid Jopčík

Chvála je jeho srdcovou záležitosťou. Vášeň pre tvorbu sa v ňom zrodila už keď bol malý chlapec. Dávidove autorské texty sú jeho svedectvom a odrážajú jeho život s Bohom. Niektoré z nich majú evanjelizačný charakter. Hudba je jednoducho jeho najväčšou vášňou, ktorej sa venuje najviac, ako sa len dá.

Isaac Records

Zoskupenie štyroch mladých talentovaných rapperov z rôznych kútov Slovenska. Výstižné texty reflektujú dnešnú dobu a prinášajú veľmi jasné posolstvo. Zúčastnili sa už rôznych letných festivalov, mládežníckych akcií a táborov. Počas minulého roka navštívili niekoľko škôl. Autentickým spôsobom poukazujú na možnosť evanjelizácie práve prostredníctvom rapu. Nudiť sa rozhodne nebudete! 

Way to go

Pop-rocková kapela, skladajúca sa z 5 mladých mužov, ktorí svojím osobitým štýlom vystupovania postavia svoje publikum zo stoličiek. Hlboké texty podané rozmanitými viachlasmi sú paralelami k ich životom a skúsenostiam. Pôsobia v najrôznejších odvetviach povolaní, ale hudba je to, k čomu sa cítia byť povolaní najviac. „Kdo chce pochopit hudbu, nepotřebuje ani tak sluch, jako srdce.“ 

Adam & Ewa

Alternatívna hudba s elementami popu. Experimentujú so zvukmi a ich autorské skladby sú inšpirované každodenným životom aj duchovným prežívaním. Ewa je pôvodom z Poľska. Tvorí a spieva v troch jazykoch (EN, SK, PL). Adam je zakladateľom svojej vlastnej bassgitarovej akadémie a súčasne je členom kapely GrooveHub. Ewa s Adamom sa prvýkrát stretli v štúdiu pri nahrávaní ewinho solo albumu „Sama“a za jeden a pol dňa sa im podarilo nahrať celý hudobný materiál. Nenechajte si ujsť ich vystúpenie!

ADONAI

Česká worshipová kapela, ktorej víziou je prinášať na scénu nové české chvály. Svoju autorskú hudbu kombinujú s repertoárom známych worship piesní. Ako kapela začali pôsobiť ešte v čase, keď boli študentami z jedného mesta a veria, že Boh v čase chvál jedná. Napriek tomu, že sú roztrúsení po celej republike a majú už svoje rodiny a službu, neprestávajú chválami slúžiť spoločne, pretože to vnímajú ako svoje povolanie. Doposiaľ už vydali dva albumy autorských chvál. Ich túžbou je priniesť živého Ježiša tým, ktorí ho nepoznajú a priviesť k Božiemu trónu Jeho nasledovníkov.

James Evans Band

Multi-inštrumentalista, spevák a skladateľ írsko-židovskej národnosti. Pôvodom je z Walesu, no už viac ako 20 rokov žije na Slovensku. Energická keltská hudba v podaní jeho huslí častokrát pripomína náš folklór. Jedinečné melódie dopĺňa o harmónie, príznačné pre stredný východ. V roku 2017 vydal debutový autorský album pod názvom “Journey home”. Dnes sa James venuje prioritne autorskej tvorbe v zoskupení James Evans Band. Svojou hudbou najradšej prináša radosť, no tak, ako to v živote býva, energické husľové piesne striedajú aj gitarové balady. Nenechajte si ujsť tento unikátny zážitok!