KAPELY

ESPÉ (SK)

Dobre známa worshipová kapela, vychádzajúca zo spoločenstva SP. Okrem vedenia chvál sa takmer každý deň stretávajú v službe pre Božie kráľovstvo. Ich túžbou je vidieť rodiny, spoločenstvá, mestá a národy premenené Božou láskou skrze autentickú chválu a uctievanie mena Ježiš. O skladanie väčšiny piesní sa stará líder kapely – Július Slovák.

BCC Worship (SK)

Chválospevová kapela bratislavského zboru City Church s jasnou víziou – uctievať svojho Boha srdcom, hudbou a životom. Veria, že On tvorí to najlepšie a preto mu chcú dávať naspäť to najlepšie práve skrze hudbu, ktorú robia. Chcú, aby boli ich piesne skutočne autentickým vyjadrením ich každodenného života s Ježišom. Na konte majú už 7 albumov s ich autorskými piesňami, medzi ktoré patria napr. O Tebe snívam, Jediné miesto, Nádej, či Elyon.

Tretí deň (SK)

Kapela, ktorá už roky stabilne pôsobí na slovenskej aj zahraničnej gospelovej scéne a pravidelne hráva na bohoslužbách v AC Košice. Frontmanom kapely je Miro Tóth a ako kapela doposiaľ vydali alebo spolupracovali na 14 albumoch. Zaradiť sa môžu k štýlom ako pop rock, gospel, či worship. Tretí deň nepovažuje hudbu za cieľ, ale skôr za prostriedok na oslavu živého Boha a privádzanie ľudí do Božej prítomnosti. Už 25 rokov koncertujú na Slovensku i v Čechách a ich hudobná tvorba sa stala požehnaním už pre niekoľko generácií.

Martindom Worship (SK)

Zoskupenie hudobníkov, ktorí sa podieľajú na službe chvál v Spoločenstve Martindom v Bratislave. Boh sa každého z nich osobne dotkol a zmenil ich životy. Hudba je pre nich prirodzeným nástrojom oslavy Jeho lásky a svätosti. V modlitbe chvál spoločne túžia stále viac poznávať Božie srdce.

CityHouse Music (CZ)

Chválová kapela vychádzajúca z cirkvi CityHouse v Brne. Prináša vlastnú tvorbu v kombinácii s anglickým zahraničným worshipom. Ich texty vyjadrujú to, čo im Boh počas času stráveného v Jeho prítomnosti zjavuje a kam ich v tom čase vedie. Túžbou a víziou tejto kapely je vytvoriť priestor, kde sa bude môcť každý osobne stretnúť s Ježišom a zažiť Jeho premieňajúcu prítomnosť a moc.

ICF Praha Worship (CZ)

Víziou tejto worship kapely je prinášať posolstvo evanjelia, obzvlášť mladej generácii. Kapela je taktiež súčasťou dynamického moderného spoločenstva ICF – Kostel na lodi v Prahe, ktoré pomáhajú budovať ako otvorené miesto uctievania a modlitby.

Marbles (CZ)

Prevažne dievčenská indie pop kapela z Prahy, ktorá predčí vaše očakávania. Pôsobí od roku 2019 a ich autorské skladby najmä v anglickom jazyku sa vyznačujú harmonickými vokálmi, citlivými textami a
nadšením z hudby samotnej. Svojou tvorbou komunikujú vlastné pohľady na život a vovedú vás ňou do naozaj jedinečnej atmosféry.

ALIVE (CZ)

Česká worshipová kapela, ktorá svojou tvorbou túži prinášať novosť do českých chvál autorskými piesňami, či vlastným poňatím už existujúcich worship piesní. Svojou chválou oslavujú to, že Boh je živý,
o čom hovorí aj názov ich kapely samotnej.

Homecoming (SK)

Worship team, ktorý spája zapálených hudobníkov s autentickou túžbou prinášať nebo na zem chválou, bez ohľadu na nejaké fixné zloženie kapely. Vo vedení stoja worship leadri Lýdia Rišová a Krištof Letko a súčasťou kapely na CampFeste budú aj členovia TWC Collective. „Našou víziou je uctievať Boha v absolútnom odovzdaní, žiť naplno svoje povolanie a môcť tak privádzať ľudí pred Jeho trón.“

Rijola (SK)

Prenikavý vokál, minimalistické beaty, motívy prírody inšpirované vnútorným svetom a plávajúce melódie so zvukovo pestrými synthami. Nádych nového rána so silnou nostalgiou za tým, kým sme vďaka minulosti dnes. Rijola sa na CampFeste predstaví po prvýkrát. Príďte si ich ambient pop tvorbu a vystúpenie užiť naživo!

Slávka Tkáčová (SK)

Je to východniarka, pochádzajúca z veľkej hudobníckej rodiny. Aktuálne pôsobí v Bratislave a napriek všetkému, čím nás dnešný svet obklopuje, sa do svojich textov a hudby snaží vnášať hĺbku a radosť, ktoré svet tak veľmi potrebuje. Stala sa víťazkou Gospeltalentu, či Košického zlatého pokladu a jej víziou je ponúkať pohľad na svet, v ktorom hrá Boh veľkú rolu a niečo, čo je prirodzené, radostné a prinúti ľudí zamyslieť sa nad bežnými „maličkosťami“, ktoré nás obklopujú každý deň. To všetko v hravom, veselom gospel – pop moode.

Lenka a žalmy (SK)

Lenka Radvanská s kapelou zhudobňuje žalmy v kontexte novej duchovnej piesne. Využívajú prvky populárnych hudobných štýlov ako pop, rock, swing a jazz v spojení s jednohlasom, viachlasom, cirkevnými stupnicami či modernými harmóniami. Ich cieľom je dať žalmom moderné hudobné spracovanie a zapojiť ľudí do modlitby nielen spevom, ale aj pohybom.

Timothy (SK)

Slovenská worshipová kapela, pre ktorú je toto zoskupenie viac ako “len” kapela. ,,Sme priatelia a okrem Pána Boha nás spája aj hudba, ktorá je naším jazykom uctievania. Skrze našu službu v kapele túžime prinášať premenu a prebudenie ku každému, koho uši zachytia posolstvo našich piesní odkazujúce na Božie srdce!”

Isaac Records (SK)

Zoskupenie štyroch mladých rapperov z rôznych kútov Slovenska. Výstižné texty reflektujú dnešnú dobu, ich prežívanie a osobný život s Bohom. Pravidelne sa zúčastňujú rôznych kresťanských akcií. Tvoria autorskú hudbu a zároveň sa snažia podporovať, viesť a zastrešovať mladých ľudí v ich hudobnej tvorbe. Hlavnou myšlienkou Isaac Records je odovzdávať Bohu to, čo im dal – ich lásku k hudbe, ako aj Abrahám bol Bohu ochotný odovzdať Izáka (Isaaca).

HERO (SK)

Elektronický pop s konvenčnými a melodickými radio-friendly prvkami, no sviežim a kreatívnym poňatím. Vízia a význam samotného názvu kapely Hero pozostávajúcej z 5 členov, sa skrýva v jednotlivých písmenách: H – hear us , E – everything has changed, R – reconstructed, O – of the ground. Každý z členov skupiny sníva vo veľkom, miluje hudbu a umenie a je pripravený vložiť svoje srdce a dušu do piesní, ktoré sú vytvorené pre ľudí, ktorí majú hudbu rovnako radi. Veria v to, že každému jednému z nás dal Boh jedinečné talenty a dary, ktoré sú tu preto, aby naplnili Jeho vôľu a obohatili životy ostatných. 

Adonai (CZ)

„Měli bychom před Boha předstupovat se srdcem českým, s chválou, která vychází z našich situací, z našich církví, z naší historie.“ Česká worshipová kapela, ktorej víziou je prinášať na scénu nové české chvály. Doposiaľ už vydali dva albumy autorských chvál. Majú za sebou tour po Českej republike a túžia po tom, aby sa Boh počas chvál dotýkal ľudí, ktorí Ho poznajú, aj tých, ktorí Ho nepoznajú. Aby bolo kresťanskú tvorbu počuť a vidieť aj mimo steny kostolov.

Marana Tha (SK)

Sú to členovia hudobnej služby spoločenstva Marana Tha v Prešove a doposiaľ vydali už 4 štúdiové a 2 solo albumy. Vedú ľudí do modlitby a skrze svoju tvorbu túžia vytvoriť priestor, kde sa bude Boh individuálnym spôsobom dotýkať každého srdca. Pravidelne v Prešove usporadúvajú Večery chvál.

 
 

An(dž)elino (SK)

„Měli bychom před Boha předstupovat se srdcem českým, s chválou, která vychází z našich situací, z našich církví, z naší historie.“ Česká worshipová kapela, ktorej víziou je prinášať na scénu nové české chvály. Doposiaľ už vydali dva albumy autorských chvál. Majú za sebou tour po Českej republike a túžia po tom, aby sa Boh počas chvál dotýkal ľudí, ktorí Ho poznajú, aj tých, ktorí Ho nepoznajú. Aby bolo kresťanskú tvorbu počuť a vidieť aj mimo steny kostolov.

bonfire (SK)

Slovenská worshipová kapela, ktorá túži prinášať oheň Božej prítomnosti a slávy, a zažívať a vidieť, ako sú ľudia, mestá a národy premieňané prostredníctvom uctievania Ježiša Krista v Duchu a pravde. 

GPS (SK)

Temperamentná rómska worshipová kapela pôsobiaca v rómskej misii grékokatolickej cirkvi. Ich víziou je privádzať mladých ľudí k Bohu a ukazovať a smerovať ľudí na cestu, ktorou je Ježiš.

Worshiproom Music (SK)

Slovenská worship kapela, ktorá nedávno vydala svoj debutový album. ,,Celým srdcom vášnivo milujeme Boha a je pre nás cťou viesť ľudí do Jeho prítomnosti tak, že sa s Ním môžu stretnúť z tváre do tváre a zakúsiť Jeho dobrotu.”

Leona & Dávid (SK)

Umelci telom aj dušou, ktorých túžbou je prirodzeným a autentickým spôsobom v slobode zjavovať Božiu veľkosť a rozmanitosť cez krásu a intimitu, ktorú s Ním zažívajú. Môžete sa tešiť na jedinečné spojenie autorských piesní Dávida Lipovského a poézie Leony Hamšíkovej.

Adam & Ewa (SK)

Alternatívna hudba s elementami popu, ktorá neprvoplánovo rozpráva príbeh o bezpodmienečnej láske Stvoriteľa. Je inšpirovaná každodenným životom aj duchovným prežívaním. Nie je typicky worshipová, smerovaná je viac na necirkevného poslucháča za účelom reflexie nad zmyslom života. Ewa Sipos, pôvodom z Poľska, je autorkou textov a hudby, zatiaľ čo Adam Hudec, hudobník a bassgitarista, sa stará o aranž a hudobnú produkciu skladieb.
Annetta (SK)

Anetu Horňákovú môžete poznať z televíznych obrazoviek ako bývalú finalistku SuperStar. Je to slovenská hudobníčka a speváčka, pre ktorú dnes hudba dáva najväčší zmysel vtedy, keď je smerovaná živému Bohu. Okrem chvál v cirkvi spieva covery mnohých anglických worship piesní a spievať Bohu je niečo, čo skutočne miluje.

TWC collective (SK)

TWC COLLECTIVE pozostáva z mnohých mladých hudobníkov a worship lídrov z celého Slovenska, ktorí sú zároveň lektormi a študentmi TWC školy. Sú to umelci z rôznych denominácií, ktorí majú túžbu rásť vo svojej službe. Hrajú piesne od rôznych interpretov, ale počas chvál sa snažia načúvať hlasu Ducha Svätého a nechávať sa Ním viesť.

Dávid Jopčík (SK)

Chvála je jeho srdcovou záležitosťou. Vášeň pre tvorbu sa v ňom zrodila už keď bol malý chlapec. Dávidove autorské texty sú jeho svedectvom a odrážajú jeho život s Bohom. Niektoré z nich majú evanjelizačný charakter. Na CampFest príde s celou kapelou.

Miriam Penťová & band (SK)

Jazzový klavirista, bluesový gitarista, rockový bubeník a speváčka, ktorá má rada z každého rožku trošku. Ako kapela slúžia v zbore Otcov dom v Bratislave. Táto mladá speváčka a hudobníčka príde na CampFest s vlastným repertoárom. Jej tvorba je vyznaním viery, ktorá je pevne postavená na pravdách Božieho Slova. Spievať Bohu bolo jej túžbou odmalička.

Tow Meot (SK)

Tow Meot je skupina štyroch kresťanských raperov – Augustín, dawidd, MT a Dafčo, ktorá na slovenskej scéne pôsobí už od roku 2018. Prostredníctvom svojej rapovej tvorby sa snažia atraktívnym spôsobom prinášať Božie kráľovstvo generácii Z. 

Way to go (CZ)

Päť mladých mužov, päť odlišných ciest, ktoré sa však schádzajú v jednu. To, čo spája členov kapely Way to go, je láska k hudbe. Živé vystúpenia tejto pop-rockovej kapely sú špecifické svojou energiou a zapojením celého publika. Každému z divákov chcú predať maximálny zážitok.

Maruška Skonc & hostia

Poetické soirée, kde si vypočujete príbehy z Maruškinej poslednej knihy Dožaté. Čo sa stane, keď sa ocitnete sami na letisku v Indii s nesprávnou letenkou alebo si pomýlite nositeľa Nobelovej ceny s niekým iným? Okrem iných hostí uvidíte aj ilustrátora knihy Tobiáša Cingeľa (spevák v kapele Alltide) a hudobnými hosťami budú tentokrát Veronika a Martin Husovskí (spevák v kapele Komajota).

ZAHRANIČNÍ HOSTIA

DAVID FUNK

(USA, BETHEL MUSIC)
Americký spevák, producent a worship leader, známy ako člen Bethel Music Collective (USA). Okrem jeho najnovšieho singlu “Beauty” sa najviac dostal do povedomia svojím prvým singlom “Touch of Heaven / Alabaster Heart”. Hovorí, že jeho hlavným cieľom je viesť ľudí do Božej prítomnosti, kde je pozornosť ľudí uprená priamo a jedine na Ježiša. Ako producent, klavirista a bassgitarista pôsobil aj v kapele Gable Price and Friends. Na CampFest príde aj so svojou manželkou.

GUVNA B

(UK)
Isaac Borquaye (UK), umeleckým menom GUVNA B, je na britskej rapovej scéne
považovaný za veľmi vplyvného umelca najmä vďaka svojej tvorbe, apelujúcej na kultúru mládeže. Doposiaľ vydal už 9 albumov, je autorom niekoľkých kníh a tiež dvojnásobným držiteľom ocenenia MOBO. Bol prvým raperom, ktorý sa dostal na vrchol oficiálneho rebríčka Christian & Gospel Charts. Svojím hlbokým životným príbehom inšpiruje mladých ľudí a vyzýva ich, aby sa nestali len “stereotypnými produktami negatívneho prostredia”.

THABATA OLIVER

(BR)
Speváčka a misionárka pôvodom z Rio de Janeira, ktorá v minulosti pôsobila ako
vokalistka svetoznámej reggae kapely Christafari (USA). Počas svojej služby a
cestovania po celom svete zažila množstvo svedectiev a o niektoré z nich sa s nami
podelí aj na CampFeste 2023. V doprovode profi hudobníkov sa predstaví v kombinácii
hudobných štýlov ako pop & gospel & reggae. Na pódiu to vie naozaj poriadne roztočiť!

HLAVNÍ REČNÍCI

Eva
Hrešková

vedúca chvál v Spoločenstve Martindom v Bratislave

„Love story“, ktorá vyráža dych. Mnohí hľadáme v živote svoje miesto, túžime po prijatí, láskavom obdive a úspechoch na rôznych frontoch. Niekedy cez naše bádanie nevidíme, čo nás obklopuje, kde sme práve v tejto chvíli, a kto sme naozaj. Čo ak toto poznanie môže zmeniť úplne všetko?

Vlado
Žák

pastor, zakladateľ a líder spoločenstva Otcov dom v Bratislave

Skrze pokrytecké náboženstvo sa diablovi dlho darilo kriviť Boží obraz v našich očiach tak, aby sme Ho videli len ako neprístupného, trestajúceho, či niekoho, koho priazeň si musíme zaslúžiť. Ježiš nám však odhalil Jeho skutočný charakter tým, že nám zjavil Boha ako Abbu – dobrého Otca. Osobné spoznanie Boha ako svojho milujúceho Otca je pre dnešnú tzv. „fatherless generation“ kľúčové! Pramenia z neho totiž odpovede na dve najdôležitejšie otázky tvojho života. Ktoré to sú? Dozvieš sa vo štvrtok večer. 

Tomáš
Štrba

pastor CityChurch Pezinok


Pri čítaní podobenstva o stratenom, márnotratnom synovi sa mnohí ľahko stotožnia s jeho príbehom. Ale čo ak bol v skutočnosti stratený aj jeho brat, ktorého vnímame ako toho “dobrého”? Kto z nás si vlastne môže povedať, že je dosť dobrý? Stačí byť dobrým alebo existuje k Otcovi iná cesta? Možno sa snažíš Jeho prijatie zaslúžiť. Možno hľadáš naplnenie úplne niekde inde, no nenachádzaš ho. Nikdy nie je neskoro na to, aby si sa vrátil k Otcovi.

 

Matej
Kurbel

koordinátor Projektu Ezechiel v Seredi

Pýtaš sa, ako môžeš žiť to, čo ti Boh zasľúbil v každodennom živote? Samotná snaha či výkon na to stačiť nebudú. Otec túži po tom, aby sa skrze teba zjavovala moc Ducha Svätého na tejto zemi. Ako začať naplno žiť povolanie, ktoré nám dal v Mt. 8,10? ,,Chorých uzdravujte, mŕtvych krieste, malomocných očisťujte, zlých duchov vyháňajte. Zadarmo ste dostali, zadarmo dávajte!”


Michal
Steiner

člen vodcovského tímu Spoločenstva Martindom v Bratislave

Návrat do Otcovského domu. Je to všetko alebo je to len začiatok? On ma prijíma, dáva mi prsteň, nové šaty a topánky. Čo je mojím dedičstvom? Prijmem to, čo mi dáva Jeho Otcovstvo? Viem, čo môžem, ak On je môj Otec? Spoznaj, čo znamená skutočná realita života v Jeho prítomnosti, kde ťa nenazýva svojím sluhom, ale synom a dcérou.

Miro
Tóth

hlavný pastor zboru AC Košice, frontman kapely Tretí deň

SEMINÁRE A DISKUSIE

Program priebežne aktualizujeme. Viac seminárov a diskusií už čoskoro.

Michal
Steiner

Koľko je hlasov, ktoré ku nám denne prehovárajú? Dá sa v nich rozoznať ten Boží? Nezabudnime, že On je dobrý Otec. Je dobrý Pastier, ktorého hlas môžeme počuť a poznať. Verím, že ovocím tohto praktického seminára bude aj to, že budeme vedieť rozoznávať Jeho hlas a nechať sa tak jednoduchšie viesť cez životné situácie, ktorými prechádzame.

Martina
Žákova

Ešte stále pochybuješ o svojej skutočnej identite a hodnote? Cítiš sa zmietaná rôznymi názormi a pohľadmi ľudí na teba a tvoj život? Nevieš sa prestať porovnávať? Sama som dlhé roky nevedela, kým som a nepoznala som svoju vlastnú hodnotu. Prešla som si v živote ťažkými údoliami a bolesťou. Dnes by som Ťa ale rada previedla cestou skutočného sebaprijatia a zažitia Otcovej bezpodmienečnej lásky a slobody, ktorú nezažiješ v žiadnom inom náručí.

Richard
Nagypál

Boh. Žiadne iné slovo v histórii nebolo vláčené takou špinou ako tieto tri písmená. „O Bohu sa nedá hovoriť,“ povedal Augustín. Na tomto seminári budeme pozorovať Ježišov dych vyrážajúci obraz o Bohu, zaznamenaný v Biblii. Naučíme sa, že pre tých, ktorí sa k Ježišovi rozhodnú vykročiť platí, že sa o Bohu nedá ani mlčať.

Miro
Tóth

Nebol si stvorený byť osamelým ostrovom uprostred oceánu. Práve naopak. Si stvorený pre vzťahy a vzájomné prepojenie. Dostupné technológie nás všetkých prepojili, no realita ukazuje, že nás navzájom aj radikálne odizolovali a ponorili do individualizmu a porovnávania sa. Ako rozpoznať toxický vzťah a čo keď sa v takom práve nachádzam? Poďme hovoriť o tom, ako budovať (nielen romantické) zdravé vzťahy, a akú rolu v nich zohrávajú hranice či dôvera.

Jaroslav
Dodok

Prečo nestíhame? Ako mať viac času na vzťahy či modlitbu? Čo nám pomôže k lepšej osobnej efektivite? Na seminári spolu objavíme 4. generáciu time managementu. Nájdeme princípy a prístupy, ktoré nám pomôžu žiť zmysluplný život. 

Julo
Slovák

Keď raz zažiješ, že si skutočne milovaný Otcom, zmení ti to život od základov. Čo je ale motívom tvojich skutkov a služby pre Boha? Slúžiš „aby“ alebo slúžiš „lebo“? Diabol sa všemožne snaží spochybniť a prekrútiť to, kým si v Božích očiach a ženie ťa do otroctva výkonu. Zahoď falošné predstavy o sebe samom a vykroč do mentality synovstva, kde už viac nie si sluhom, ale milovaným synom a dcérou. 

Vlasťo
Beňa

Životný príbeh a skúsenosť Vlasťa Beňu – riaditeľa Mládeže pre Krista – Slovensko, ktorý si v živote prešiel mnohými výzvami, cez ktoré ho Boh pripravoval na to, aby mohol naplniť svoj plán s jeho životom. Nie je to len o pozvaní do služby samotným Bohom. Častokrát je súčasťou procesu aj to, že nás musí previesť rôznymi skúškami. Povedať Bohu „áno“ znamená vzdať sa mnohých vecí. Povedať Bohu „áno“ znamená nájsť zmysel svojho života. Naplniť Boží plán znamená pochopiť Božie myslenie a nechať si Ním premieňať to svoje. Vidieť Božie konanie vo svojom živote a v životoch ľudí, ktorí sú zasiahnutí službou, do ktorej ťa povolal, je najkrajšia odmena, akú si môžeš priať.

Nadácia
Integra

Martina z Trenčína začala mnoho rokov dozadu podporovať vtedy ešte malého Johna v Keni, aby mohol chodiť do školy. John podrástol, vyštudoval a tento rok priletel z ďalekej cudziny na CampFest, aby ti osobne povedal, ako mu Martinine rozhodnutie zmenilo život. Budeme sa rozprávať o vytrvalosti, vernosti, o živote detí v Afrike a o tom, ako môžeš zmeniť svet niektorému z nich aj ty.

Tím
lektorov

Tím lektorov s niekoľkoročnými skúsenosťami vo vedení pohybovo-tanečných workshopov vás povedie k tomu, aby ste pohybom a tancom slobodne a kreatívne vyjadrili, čo máte v srdci a objavili krásu a ovocie pohybu v Božej prítomnosti. Všetky generácie spolu, žehnajúc si navzájom spôsobom, aký nám Duch Boží zjaví.

5.8. - 8.8.

ADAM & EWA
AN(DŽ)ELINO
BONFIRE
G.O.D.’S
CHRIS & LYDIA
ISAAC RECORDS
JAMES EVANS BAND
KOSTOLŇA
LCH LIVE
MARANA THA
MARTINDOM WORSHIP
NOEMIRACLES
PIARMUSIC
RADOSTNÉ SRDCE
SLNOVRAT
TIMOTHY
TRETÍ DEŇ
WAY TO GO

SLAVO POLOHA
JÁN BUC
DANNY JONES
ANDREA BIELOVÁ
LENKA SLAVKOVSKÁ
MARIÁN KAŇUCH
MICHAL STEINER
PETER HRUBO
JOŽKO & MARUŠKA GREXOVÍ 

NA TÉMY, KTORÉ MLADÍ SKUTOČNE
RIEŠIA – SEX, KRESŤANSTVO,
REÁLNOSŤ, SOCIÁLNE SIETE,
ZÁVISLOSŤ, COVID.

HANGÁR

18:30 – 21:05 HLAVNÝ VEČERNÝ PROGRAM

Worship: Tretí deň (SK)

Speaker: Slavo Poloha – Zaskočený Boh?

22:35 – 23:25 Koncert – rap: Isaac Records (SK)

HUMNO

21:25 – 22:15 Koncert: G.O.D.’s (SK)

HANGÁR

09:00 – 10:40 HLAVNÝ RANNÝ PROGRAM

Worship: James Evans Band (SK/UK)

Speaker: Janko Buc – Teraz dezert!

12:10 – 13:10 Worship: Martindom Worship (SK)

14:40 – 16:00 Youth Talk: Sociálne siete a ja alebo pomáha TikTok evanjelizácii? (hostia & kapela James Evans Band inak)

18:30 – 21:05 HLAVNÝ VEČERNÝ PROGRAM

Worship: Timothy (SK)

Speaker: Danny Jones – Zadarmo

22:35 – 23:25 Koncert: Noemiracles (CZ)

HUMNO

11:00 – 11:50 Koncert: Slnovrat (SK) 

13:30 – 14:20 Seminár: Michal Steiner: Dobre už vraj bolo

14:30 – 15:20 Workshop: Tanečný workshop

16:15 – 17:05 Koncert: Adam & Ewa (SK)

17:30 – 18:20 Seminár: Peter Hrubo: Ekologická kríza – a čo ja s tým?

21:25 – 22:15 Koncert: An(dž)elino (SK)

CF HOME

13:00 Kvetinový workshop so Swetllush Prior

HANGÁR

09:00 – 10:40 HLAVNÝ RANNÝ PROGRAM

Worship: Marana Tha (SK)

Speaker: Andrea Bielová & Lenka Slavkovská – Pripravení na nečakané

12:10 – 13:10 Koncert: Radostné srdce (SK)

14:40 – 16:00 Worship a svedectvá: LCH LIVE (SK)

18:30 – 21:05 HLAVNÝ VEČERNÝ PROGRAM

Worship: PiarMusic (SK)

Speaker: Marián Kaňuch – A čo ja s tým?

22:15 – 23:05 Koncert: Way to go (CZ)

HUMNO

11:00 – 11:50 Worship: Kostolňa (SK)

13:30 – 14:20 Seminár: Danny Jones: Hanba

14:40 – 15:30 Seminár: Marián Kaňuch: Základný balíček prežitia

16:20 – 17:10 Worship: CHRIS & LYDIA (SK)

17:30 – 18:20 Seminár: Jožko a Maruška Grexovi: Čo ťa Instagram (ne)naučí o chodení a sexe

HUMNO

08:00 – 09:30 RANNÝ PROGRAM 

Worship: Bonfire (SK)

Program pre dobrovoľníkov & účastníkov


Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu.

DISKUSIE

Janko
Buc

Marek
Madro

Janko Buc & Marek Madro

V živote nás ovplyvňuje veľmi veľa vecí. Dotýkajú sa nás a to nás formuje alebo deformuje. Človek je tajomstvo. Nie vždy mu rozumieme, nie vždy rozumejú nám a nie vždy rozumieme sebe. Sme tu a život máme pred sebou. Sme v ňom sami alebo sa môžeme o niekoho oprieť? Kde je Boh v mojom živote, v celom mojom prežívaní a myslení? Pozývame vás na diskusiu Mareka Madra – psychológa, riaditeľa a zakladateľa internetovej poradne pre mladých – IPčko.sk a Janka Buca, ktorý je už 26 rokov katolíckym kňazom, dlhodobo pracoval s mládežou, v súčasnosti pracuje v RTVS a je aktívnou súčasťou mnohých projektov a platforiem.

Denisa
Nikodémová

Dagmar
Mozolová

Denisa Nikodémová & Dagmar Mozolová

Počas druhej svetovej vojny bolo z územia vtedajšieho Slovenského štátu deportovaných viac ako 69 000 ľudí. Tí, ktorí zostali, prežili aj vďaka statočným Slovákom, ktorí zachránili ľudské životy. Príbeh o bolesti, ale aj nádeji vám porozpráva Doc.RNDr. Denisa Nikodémová, PhD. Rozhovor bude moderovať bude Dagmar Mozolová, držiteľka ocenenia Krištáľové krídlo, ktorá tieto príbehy už desať rokov spracúva v Rádiu Slovensko.

Martina
Polohová

Slavo
Poloha

Martina & Slavo Polohovci

Úzkosti, depresie, zmätok v oblasti sexuálnej identity či iné psychické problémy sú niečo, s čím dnešná mladá generácia zápasí viac, ako kedykoľvek predtým. Neodhalené a neliečené traumy a klamstvá o našej identite, ktoré sa nám vryli hlboko do srdca sú ako nevydenzifikovaná rana, v ktorej rastie infekcia. Prestaň sa báť vlastného prežívania a spoznaj nádej, cestu a spôsoby, ako svoje problémy riešiť. Nikdy nie je neskoro. Diskusiu povedú manželia Polohovci. Majú ukončené teologické vzdelanie a psychoterapeutický výcvik. Slavo bol kazateľom Zboru CB, Martina je zároveň špeciálnou pedagogičkou. V Banskej Bystrici založili a viedli ZŠ Narnia. V súčasnosti pôsobia ako kresťanskí poradcovia a lektori pod Centrom kresťanského poradenstva Nová DNA v Kráľovej Lehote.

Denník Postoj & Peter Kremský & Slavo Poloha & Janko Buc

Posledné tri roky sme zažívali náročné časy. Chýbali politici, ktorí by krajinu previedli v pokoji a bez chaosu rôznymi krízami. Výsledkom je, že množstvo ľudí stráca o politiku a voľby záujem a z mnohých sa stávajú protestní voliči, ktorí budú voliť “proti niečomu”, aby dali najavo svoju frustráciu. Čo s tým? Ako nájsť správny pohľad na politický vývoj, nešíriť nenávisť, hnev, a zároveň nestratiť nádej? S redaktorom denníka Postoj Lukášom Kekelákom budú diskutovať kazateľ Slavomír Poloha, poslanec NR SR Peter Kremský a katolícky kňaz Ján Buc.

Zuzka
Džubakovská

3 manželské páry

Diskusia 3 manželských párov o tom, či existuje ten pravý, či ten pravý je skutočne pravý aj po desiatich rokoch a ako sa vlastne hľadá partner na život. Moderuje Zuzka Džubakovská.

Nadácia
Integra

Nadácia Integra

O podpore vzdelávania detí v Keni a Etiópii budú diskutovať: Lucia – koordinátorka programu Podpora detí v Nadácii Integra, John – filmový producent, úspešný absolvent programu Podpora detí (Nairobi, Keňa), Annetta – gospelová speváčka a podporovateľka malého školáka Firaola z Kene, Erika – zvedavá moderátorka a vy – ktorí, budete mať jedinečnú šancu pýtať sa a dozvedieť sa viac o tom, ako Podpora detí funguje a čo všetko prináša tým, ktorí sa do programu zapojili.

Lýdia
Rišová

Š. Beňa, J. Slovák, M. Lipovský, M. Paštrnák, M. Tóth, V. Beňa

Za 25 rokov si CampFest prešiel cestu plnú obrovských výziev, no o to väčších svedectiev. Je miestom, kde sa udialo nespočetné množstvo radikálnych rozhodnutí pre Ježiša. Božím dielom, ktoré mohlo inšpirovať a pomôcť odštartovať mnoho ďalších úžasných projektov a iniciatív na Slovensku i v Čechách. To, že dnes čítaš tieto riadky, je dôkazom neutíchajúcej Božej priazne a tiež odhodlania jednotlivcov, ktorí povedali svoje „áno“ na to, dať sa Bohu plne k dispozícii a byť súčasťou vízie, ktorá je tak veľká, že nás presahuje. Aký príbeh sa ukrýva za samotnou existenciou festivalu a čo sú najväčšie výzvy, ktoré ho sprevádzali? Ako je možné, že spojil toľko denominácií a aký dopad môže mať jeho misia na Tvoj život dnes? Prebudenie zažijeme, keď nebudeme ochotní žiť bez neho. Vypočuj si svedectvá o tom, aké ovocie môže priniesť odvaha kráčať v povolaní, ktoré dáva sám Boh.

Slovenská
misijná sieť

Slovenská misjiná sieť

Ako Slováci nemáme žiadnu výhovorku – nemáme nedostatok ľudských zdrojov, ani financií či know-how. Evanjelium tu máme desaťročia, no vyslaní pracovníci na zahraničnú misiu sa dajú zrátať na prstoch. Je čas pre radikálnu zmenu. Ak je pre teba otázka misie úplne nová alebo o misii už dlho rozmýšľaš, určite sa s nami interaktívnou formou a cez svedectvá Slovákov dozvieš o misii viac. Rátaj s tým, že Boh ráta s tebou a ty tu dostaneš konkrétnu výzvu zapojiť sa do Božej misie.