Vyhľadať
Close this search box.

Aké je to spievať s anjelmi

Keď som sa pred rokmi pýtala bratov a sestier zo zboru „ako bolo na CampFeste?“, odpovedali, že super koncerty. Ale ja som vedela, že chcem viac ako len super koncerty. Tento rok som však cítila, že už musím ísť, že sa nedá inak. A to, čo som prijala do srdca od Ducha Svätého zhrniem takto:
ZDIEĽAŤ
Aké je to spievať s anjelmi

Môj prvý Campfest. Keď som sa pred rokmi pýtala bratov a sestier zo zboru „ako bolo na CampFeste?“, odpovedali, že super koncerty. Ale ja som vedela, že chcem viac ako len super koncerty. Tento rok som však cítila, že už musím ísť, že sa nedá inak. A to, čo som prijala do srdca od Ducha Svätého zhrniem takto:

Každý deň som cítila stále viac ako je Campfest „premodlené“ miesto, nie ako miesto na zemi, ale miesto – oblasť, kde zostupuje Božie Kráľovstvo. A vnímala som tie hodiny a hodiny modlitieb od tisícov ľudí za Campfest celkovo – ešte predtým, než sa vôbec začali stavať stany. Náš Boh je dobrý a verný a oslávil sa v tom, za čo sme ho prosili. Aj ja som sa modlila – vediac, že nášho Nebeského Ocka uráža, keď snívame v malom – aby každý jeden človek, ktorý príde na Campfest mohol pozvať Pána Ježiša do svojho srdca. A podľa počtu zdvihnutých rúk na výzvy vydať sa Pánovi Ježišovi, aj podľa počtu tých nezdvihnutých rúk, ale sŕdc (ktoré videl len Pán) v tichosti vyznávajúcich, že Ježiš je Pán a zomrel za každého osobne na kríži, som si istá, že to náš veľký Boh vykonal, HALELUJA.

Viete si predstaviť tú radosť, ktorá musela byť v nebi? Ja áno, lebo v sobotu večer som spolu s Jeremym Riddlom, jeho skupinou a tisícami bratov a sestier spievala s anjelmi, reálne som počula tie chóry v nebesiach počas chvál, ktoré spievajú nášmu Bohu novú pieseň a ja som sa k nim pridala, celým srdcom, celým hlasom, celou dušou. A Pán ma pozval do slobody, aby som spievala a tancovala ako nevesta svojmu Kráľovi a žehnala v ten večer v moci Ducha Svätého mladým dievčatám, ktoré stáli za mnou, aby nikdy nezabúdali, že sú Jeho princezné a že sú milované a dosť dobré a nech sa nikdy nedajú oklamať diablom a nech majú vždy v srdci, že milosť Božia stačí.

Ešte v pondelok idúc ráno do práce spievajúc si hymnu „môj hriech – tvoj kríž, otrok je dnes dieťa Kráľa“, som mala slzy v očiach a roztrasený hlas. Nielen preto, že ma Božia prítomnosť dostala na kolená, keď som ju počula a spievala na Campfeste. Ale to preto, že je to PRAVDA, esencia čírej pravdy, ktorú potrebuje poznať celé Slovensko. Prenesme jednotu kráľovských detí všade, kde sa dá. Prenesme jednotu, ktorú mali všetci služobníci Campfestu. Prenesme ju do práce, do školy, na ulice, na internet. Zdieľajme sa s tým, že náš Boh je živý a koná a zdieľajme sa so svedectvami, lebo „ako vbité klince sú zozbierané výpovede, ak ich dal jeden pastier“ (Kazateľ 12,11) a krvou Baránkovou a slovom svedectva zvíťazíme. A ako Michal Kevický vravel, že mocne vníma ako Boh usiluje o túto krajinu a ako nám prorokovali služobníci z Bethelu, že Slovensko ešte veľmi ovplyvní celú Európu prebudením v Pánovi Ježišovi Kristovi, tak neviem ako vy, ale ja sa už na to teším a budem pri tom a už teraz Bohu ďakujem ako veľmi sa oslávi. AMEN

ĎALŠIE ČLÁNKY

Obsah článku

Napíš nám

Ak si bol nejakým spôsobom oslovený Pánom Bohom prostredníctvom CampFestu, napíš nám aj ostatným svedectvo na povzbudenie.