Svedectvá

« Späť

ako Boh konal cez Campfest v mojej rodine...

Boh je úžasný a koná aj v našich rodinách, ak ho pozveme, aby v nich konal zázraky.

mne sa stal na Campfeste zázrak...po roku nekomunikovania s jednou mojou milovanou osôbkou...som počas chvál napísala sms a prišla odpoveď...že ani nevie, prečo spolu nekomunikujeme...napísala som jej ako prvá, že ju mám rada počas toho videa, keď chalan mal havárku na motorke a zomrel...aj ocko tejto osôbky je na vozíku kvôli havárii...Boh mi potvrdil, že je živý v našej rodine...v prvom rade ďakujem Bohu, že nám otvoril cestu k sebe a hneď za ním je na rade moja babka, ktorá sa za nás každý deň modlí ruženec...Bože si skvelý, úžasný a nádherný Boh, ktorý planie ako malý uhlík a potom ako veľký plameň...rozhorel si v nás lásku v pravý čas...ďakujem za lásku v rodine...táto skúška je zdolaná, lebo som ti dala priestor ukázať, aký si krásny Boh...v nás...

 

Chcem pridať svedectvo

Ak chcete potvrdiť, že Pán Boh na campfeste konal, môžete sa so svojou skúsenosťou podeliť s nami na týchto stránkach. Svojím svedectvom oslávite Pána a vzáde mu aj takto vďaku a zároveň mnohých povzbudíte.

Pre pridanie svedectva sa prosím prihláste (vpravo hore) s účtom z MojaKomunita.sk (ak nemáte ešte registráciu, zaregistrujte sa, je to bezplatné a rýchle). Po prihlásení sa vám zobrazí tlačidlo "Pridať príspevok na blog", na ktoré keď kliknete, budete môcť napísať text a publikovať príspevok.