STRAVOVANIE

STANOVÉ MESTEČKO

V stanovom mestečku bude k dispozícii malá spoločná kuchynka. V kuchynke bude k dispozícii plynová dvojplatnička, mikrovlnná rúra a rýchlovarná konvica. Kuchynka nie je vybavená riadmi ani kuchynským náčiním.

BUFET / KAVIAREŇ

Bufet na Ranči v Kráľovej Lehote ponúka hustú desiatovú polievku podľa dennej ponuky, hot-dogy, hamburgery, gyros tanier, bravčový rezeň, rybie filé, hranolky, smoothies, teplé a studené nápoje, zákusky, sladkosti, nanuky a iné.

Z RANČOVEJ KUCHYNE

Ponúkame tiež možnosť objednať si raňajky, obedy a večere podľa jedálneho lístka. Stravu je potrebné objednať najneskôr deň vopred do 14:00 na mieste v kaviarni alebo do 10:00 predošlého dňa emailom na adrese stravovanie@ranckralovalehota.sk. Po doručení vám príde potvrdzujúci email. Stravu je potrebné vyplatiť v kaviarni na Ranči v Kráľovej Lehote. Po zaplatení dostanete lístok, ktorým sa preukážete pri výdaji stravy. Fungujeme formou výdaja porcií z okienka - bez obsluhy. Kapacita Rančovej kuchyne je obmedzená na 150 porcií, po predaní tohto počtu už stravu neponúkame.

Ceny:

Raňajky - 2 €

Obed - 3,50 €

Večera - 3 €