Vstupenky na mieste sú stále dostupné

Informáciu o počte zostávajúcich vstupeniek budeme zverejňovať po začatí Campfest-u.

VSTUPNÉ NA MIESTE

35 € / na celý CampFest

V cene vstupenky ja zahrnutý vstup do všetkých programových stanov v areáli festivalu a campingový poplatok pre ubytovanie vo vlastnom stane počas celého festivalu. 

CELODENNÉ VSTUPNÉ

  • Štvrtok > 14€
  • Piatok  > 17€
  • Sobota > 18€

Celodenná vstupenka je platná od 23:00 predchádzajúceho dňa. Napr. vstupenka na piatok vás oprávňuje na vstup do areálu (avšak nie na vstup do programových stanov) vo štvrtok od 23:00, v piatok umožňuje vstup do programových stanov do 24:00. V areáli je možné prespať a ráno ho opustiť do 8:00. 

V cene celodennej vstupenky ja zahrnutý vstup do programových stanov a campingový poplatok pre ubytovanie vo vlastnom stane.

Celodenné vstupné je možné kombinovať.

! UPOZORNENIA A INFORMÁCIE !

Registrácia a predaj lístkov je dostupný denne od 8:00 do 0:00 (v sobotu do 22:00). V inom čase je povolený vstup do areálu len s vopred zakúpeným lístkom. Predplatitelia, ktorí prídu mimo tohto času sú povinný sa následne sa prísť čo najskôr zaregistrovať.

Do areálu sa nedá vstúpiť bez zakúpenia akéhokoľvek vstupu. Toto opatrenie je z dôvodu bezpečnosti účastníkov.

V prípade naplnenia kapacity areálu, nebude možné zakúpiť si žiadnu vstupenku. To neplatí pre deti rodičov, ktorí si zakúpili vstupenku v predplatnom

Zároveň Vás chceme upozorniť, že platba na mieste je možná len v mene EUR, a iba v hotovostiVo Svaríne sa nenachádza bankomat, najbližší je v meste Liptovský Hrádok!

POZOR: Bez vopred zakúpenej vstupenky nebude možné vstúpiť do areálu v Sobotu po 22:00.

KONTAKT

V prípade ďalších otázok, na ktoré ste nenašli odpovede na našich stránkach, nás neváhajte kontaktovať na tejto adrese: registracia@mpks.sk

Vaše otázky vybavujeme priebežne, preto Vás prosíme o trpezlivosť. Ďakujeme.

ZĽAVNENÉ VSTUPNÉ NA MIESTE

Vekové hranice sa rátajú vrátane daného veku. Vek je určený dosiahnutým vekom v čase konania festivalu. Zľavy nie je možné kombinovať.

  • Deti do 10 rokov: 1€ / na celý CampFest 
  • 11 – 14 rokov a dôchodcovia: 15€ / na celý CampFest (po dňoch: št 5€, pia 7€, so 8€)
  • ZŤP a ZŤP-S: vstup zdarma, po preukázaní sa preukazom 
  • Doprovod ZŤP-S má nárok na zľavu 50% 

Denný vstup  10€

Vstupenka platí iba na denný program všetkých programových stanov a nie je v nej zahrnutý campingový poplatok pre ubytovanie vo vlastnom stane. Platnosť vstupenky je len v deň zakúpenia bez časového obmedzenia.

Vstupenku nie je možné zakúpiť vo štvrtok 3.8.2017.

ZĽAVA PRE ČLENOV ZKSM

Členovia ZKSM (Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže) majú zľavu vo výške 2 € na vstup na celý CF. Pri registrácii je potrebné preukázať sa členskou kartou ZKSM. Túto zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami.

Viac informácii o ZKSM nájdete TU

S AUTOM DO CAMP-U ?

Ak chcete s autom ísť ku stanu, alebo chcete prísť na obytnom prívese kuknite TU pre viac info.