CampFest 2019

Predbežny program!

 

ŠTVRTOK

Hangár:

 

Hlavný večerný program:

  • 20:15    Úvodné otvorenie CF 2019

  • 21:15    ESPÉ (SK)

  • 21:45    Nadprirodzený krok vpred – Peter Lipták

  • 22:55    OWCA (POL)

  • 23:55    Pyramid Park (UK)

Humno:

  • 22:15    seminár: Fitko, sex a rýchle autá  (Miro Tóth)

 

Stodola:

 

  • 22:00    G.O.D.S. (SK)

  • 23:45    El Roi (SK)

 

PIATOK

Hangár:

 

Hlavný denný program:

  • 9:00    Tretí deň (SK)

  • 9:45    Prekročiť čiary (Marián Kaňuch & Adrián Marušák)

Campfest Mission:

  • 13:15    Miťo Bodnár (SK) & Jožko Grexa (SK)

  • 13:55    Vidím Nové Slovensko – Jožko Grexa a hostia

 

Hlavný večerný program

  • 19:50   Úvodné otvorenie CF 2019

  • 20:20   Hillsong London (UK)

  • 21:10   Urob svoj krok vpred  (Miro Tóth)

  • 21:55   ELO (DK)

  • 23:00   Lindy Conant (USA)

 

Humno:

  • 10:45   seminár: Extrémizmus (plk. ThDr. Marian Bodolló)

  • 12:20   Talk gouch & workshop: Hillsong London (UK)

  • 13:35   seminár: Božie slovo - ako ho po/užiť (Marián Kaňuch)

  • 15:20   Talk gouch & concert: Pyramid Park (UK)

  • 16: 35   seminár: PREMENA (Tour) s Mariánom Lipovským, Jeremy Harbinson (NI), Les Moir (UK) a David Summer (UK)

  • 18:20   GODZONE (SK)

  • 22:10   James Evans band (SK/UK)

  • 23:25   seminár: Život viery tam, kde som dosadený (Julo Slovák)

 

 

Stodola:

  • 10:45   Frank Atlas (SK)

  • 12:30   Live worship (SK)

  • 14:05   Hudobné Soiré: Maruška Skonc a priatelia

  • 15:40   Bonfire (SK)

  • 17:15   HERO (SK)

  • 18:50   ENVEJ (CZ)

  • 22:10   Andželíno (SK)

  • 23:45   Tow Meot (SK)

 

Garáž:

  • 11:00   Detský program ARCHA

  • 12:25   seminár: „Zrod ekumenického prekladu" – príklad spolupráce cirkví (Pavel Hanes, Jozef Jančovič, Tomáš Novotný)

  • 15:10   Lamačské Chvály Kids

  • 16:35   Detský program ARCHA

  • 18:10   Fil3: Detské chvály

  • 19:35   seminár: Povolanie Slovenska k zahraničnej misii (Danny Jones)

 

Detský stan:

  • 10:00   Tvorivé dielne

  • 14:00   Hry pre deti

  • 17:00   Tvorivé dielne

 

Literárna kaviareň:

  • 08:30   Čítanie Biblickej poézie ku rannej káve

  • 17:00   MILOVANÁ KNIHA ZÁZRAKOV - talkshow s autorkami skvelých kníh (Clara Jones)

 

SOBOTA

Hangár:

Hlavný denný program:

  • 09:00    BCC Worship (SK)

  • 09:45    Bez Zlomenosti sa nedostaneš ďalej (Pavol Strežo a Aďka Bielová)

  • 11:20    Muzikál: Continental KIDS (SK)

  • 13:15    Piar music (SK)

 

Campfest Mission:

  • 14:50   Krok vpred bolo dobré rozhodnutie  

                   LCH – live (SK) & Janko Buc (SK)

 

Hlavný večerný program:

  • 20:25   CF 19 Otvorenie

  • 20:50   Timothy (SK)

  • 21:45   Spolu vpred (Danny Jones)

  • 22:45   Lindy Conant (USA)

 

Humno:

  • 08:00   Tanec Slovensko – tanečný workshop

  • 10:50   seminár: J.Buc a M. Škovierová: Ako bojovať a víťaziť v modlitbe

  • 12:35   Talk gouch & workshop – ELO (DK)

  • 13:50   seminár: Otcovo srdce – Dave Patty

  • 15:35   Talk gouch & workshop – Lindy Conant (USA)

  • 16:50   seminár: Každodenný život s Bohom v obyčajnej rodine (Sochorovci) 

  • 18:35   seminár: Načúvanie Duchu Svätému (LCH Live)

 

Stodola:

  • 12:00   Dávid "Dave" Jopčík (SK)

  • 13:40   TWC SCHOOL @ prezentácia školy

  • 15:30   Ignited (CZ)

  • 17:05   The Breeze (SK)

  • 18:45   Noemiracles (CZ)

 

Garáž:

  • 11:15   Detský program ARCHA

  • 12:40   seminár: Na misiu do roboty  (Igor André, Martin Naď)

  • 14:25   „LCH Kids" detské chvály vedené skupinou Lámačské Chvály

  • 15:50   Detský program ARCHA

  • 17:25   Fil3: Detské chvály

  • 18:50   Seminár pre podnikateľov (Jeremy Harbinson, Ľubomír Klieštik, Mário Tomášik)

 

Detský stan:

  • 10:00   Tvorivé dielne

  • 14:00   Hry pre deti

  • 17:00   Tvorivé dielne

 

Literárna kaviareň:

  • 08:30   Čítanie Biblickej poézie ku rannej káve

  • 17:00 BOH OTEC - NAŠA CESTA K BOŽIEMU SRDCU (Dave Petty)