PROGRAM

Program, ktorý bol pripravovaný pre štyri CampFestové pódiá sa bude postupne odohrávať celý mesiac v jednom programovom stane prevažne v popoludňajších a večerných hodinách. Nechajte sa prekvapiť a čakajte nečakané. Podrobný program CampFestu budeme postupne zverejňovať na tejto webovej stránke.

 


Piatok 10.7.

19:00 Timothy (worship)

          Čakať nečakané (Vlasťo Beňa)

 

Sobota 11.7.

17:00 Služba generácii Z (seminár, Petra Ščehovičová)

19:00 Timothy (worship)

          Čakať nečakané (Vlasťo Beňa)

 

Nedeľa 12.7.

16:00 Andželíno (koncert)

 

Pondelok 13.7.

19:00 Bonfire (koncert)

 

Utorok 14.7.

18:00 Okultizmus v 21. storočí (seminár, Martin Kalivoda)

19:00 Kostolňa (Marian Futaš)

 

Streda 15.7.

19:00 Tretí deň (worship)

 

Štvrtok 16.7.

18:00 Keď si sám, nie si sám (seminár, Albína Beňová)

19:00 Lýdia Rišová (worship)

 

Piatok 17.7.

19:00 CS WORSHIP (SK/CZ)

          Čakať nečakané (Mário Tomášik)

 

Sobota 18.7.

17:00 Sexualita (seminár, Z. Matyus)

19:00 F6 (worship)

          Čakať nečakané (Mário Tomášik)

 

Nedeľa 19.7.

16:00 DJ Martin Benc

 

Utorok 21.7.

19:00 Priatelia (Andrej Studenčan)

 

Streda 22.7.

19:00 Literárne soiré (Marian a Ľudka Lipovskí)

 

Štvrtok 23.7.

19:00 Ewa Sipos (worship)

Piatok 24.7.

19:00 Čakať nečakané (Michal Kevický)

 

Sobota 25.7.

17:00 Necháva veda priestor pre vieru? (seminár, J. Bán)

19:00 Čakať nečakané (Peter Hrubo)

 

Nedeľa 26.7.

16:00 Tow Meot (rap)

 

Pondelok 27.7.

18:00 Kritické myslenie (seminár, Peter Hrubo)

 

Utorok 28.7.

19:00 Literárne soiré (Anna Budaiová, Michal Konečný)

 

Streda 29.7.

19:00 Ako sa nestratiť vo svojich pocitoch (seminár, Zuzana Kostohryzová)

 

Štvrtok 30.7.

19:00 Miriam Kaiser (worship)

 

Piatok 31.7.

19:00 BCC Worship (worship)

          Čakať nečakané

 

Sobota 1.8.

17:00 Manželstvo (seminár, Ester a Ivan Staroňovci)

19:00 Piar music (worship)

          Čakať nečakané

 

Nedeľa 2.8

16:00 David Jopčík (koncert)

18:00 Hero (koncert)

 

Utorok 4.8.

19:00 Literárne soiré (Zuzka Chochulová, Slávka Golis, Johanka Jendelová)

 

Streda 5.8.

19:00 ECAVZA (worship)

 

Štvrtok 6.8.

18:00 Ako počuť Boží hlas (seminár, Pavol Strežo)

19:00 Konverzie (divadlo, Piar)

          Ewa Sipos a Dávid Lipovský (worship)

 

Piatok 7.8.

17:00 O misii (seminár, Danny Jones)

19:00 Espé (worship)

          Čakať nečakané (Julo Slovák)

 

Sobota 8.8.

17:00 O službe vo väzniciach (seminár, Braňo Letko)

19:00 LCH live (worship)

          Čakať nečakané (Danny Jones)

          Timothy (worship)

 

Nedeľa 9.8.

16:00 Isaac Records (koncert)