PROGRAM CampFest 2018

(predbežný)

 

ŠTVRTOK

HANGÁR

Hlavný večerný program

19:50 - 20:00 | CampFest WARM UP
20:00 - 22:00 | Otvorenie festivalu, speaker: Jozef Grexa, chvály ESPÉ

22:15 – 22:40 | divadlo: CHYC POLHEIT (FRA)
22:50 – 23:50 | koncert: MATE.O (PL)
00:00 – 00:50 | koncert: RIVERS & ROBOTS (UK)

STODOLA

22:00 – 23:00 | koncert: ŠTVRTOK VEČER (SK)               
23:45 – 00:45 | koncert: DJ MARTIN BENC (SK)

HUMNO

23:45 – 00:45 | seminár: BOH MÔŽE AJ CHCE (Jozef Grexa)


PIATOK

HANGÁR

Hlavný denný program

09:30 – 11:05 | téma: PREMIEŇA MA, speaker: Mário Tomášik, chvály: Tretí deň (SK)
11:45 – 12:35 | koncert: DOMINIKA GURBAĽOVÁ & PRIATELIA (SK)
13:15 – 14:05 | koncert: CMS – CONTINENTAL KIDS( SK)
14:45 | CampFest MiSSiON s Miťom Bodnárom (SK)

Hlavný večerný program

20:20 – 20:50 |  CampFest WARM UP
20:50 – 22:20 |  chvály: WORSHIP CENTRAL (UK), speaker: Braňo Letko

22:35 – 23:10 | koncert: PHILIPPA HANNA (UK)
23:30 – 00:45 | worship: GRAHAM KENDRIK (UK)

STODOLA

11:10 – 12:00 | koncert: CRESCENDO - predstavenie školy (SK)
12:35 – 13:25 | koncert: AV MANCE (SK)
14:00 – 14:50 | koncert: ANDŽELÍNO (SK)
15:25 – 16:15 | koncert: BONFIRE (SK)
16:50 – 17:40 | koncert: Ewa & Viliam  HEAVY RAIN (SK)
18:15 – 19:00 | koncert: ADAM BUBÍK (CZ/POL)

22:15 – 23:05 | worship: F6 (SK)
23:40 – 00:40 | koncert: SÁRA JARKOVÁ (SK)

HUMNO

08:00 – 09:30 | tanečný seminár TWC SCHOOL
11:20 – 12:20 | seminár: SNÍVAJ SKRZE MŇA (Pavol Strežo)
13:00 – 14:00 | divadlo: CHYC POLHEIT (FRA)
14:10 – 15:10 | seminár: SEXUALITA A VZŤAHY (manželia Valachovci)
15:50 – 16:50 | koncert: MATE.O (PL)
17:00 – 18:00 | seminár: ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL (Martin Hunčár)
18:40 – 20:00 | GODZONE (SK)

22:30 – 23:30 | koncert: FOUR KORNERZ (UK)
23:50 – 00:50 | seminár: VYSNÍVANÝ SEN (Braňo Letko)

GARÁŽ

11:45 – 12:45 | detský program: Pohybovo tanečný program
13:00 – 14:00 | seminár: SLUŽBA RÓMOM - AKO ZAČAŤ?
14:35 – 15:35 | detské chvály: LCH New Generation
15:50 – 16:50 | detský program: Hľadači pokladov
17:15 – 18:15 | detské chvály: Detské chvály, Fil3
18:30 – 19:30 | seminár: PREMENIŤ "NEMOŽNÉ"

DETSKÝ KREATÍVNY STAN

10:00 – 12:00 | Tvorivé dielne pre deti (od 5 rokov)
17:00 – 19:00 | Tvorivé dielne pre deti (od 5 rokov)


SOBOTA

HANGÁR

Hlavný denný program

09:30 – 11:05 | téma: PREMENY A JA, speaker Marián Lipovský, chvály BCC WORSHIP (SK)
11:45 – 12:35 | koncert: PIAR MUSIC (SK)
13:15 – 14:05 | koncert: GRAHAM KENDRIK (UK)
14:45 – 16:25 | CampFest MiSSiON špeciál s LCH live a hosťami

Hlavný večerný program

20:20 | CampFest WARM UP
20:45 | chvály: Timothy (SK), speaker: Timotej Hanes
22:00 | WORSHIP FESTIVAL s hosťami A ZÁVEREČNÝ PROGRAM FESTIVALU CAMPFEST 2018

STODOLA

11:15 – 12:05 | chvály: WT Martindom (SK)
12:40 – 13:30 | koncert: HOPERISE (SK)
14:05 – 14:55 | Soiiré „Nažité v žite" s Maruškou Skonc a hudobnými hosťami
15:30 – 16:15 | koncert: ADONAI (CZ)
16:55 – 17:45 | koncert: JAMES EVANS BAND (UK/SK)
18:20 – 19:20 | koncert: PSALM DRUMMERS (UK)

HUMNO

11:20 – 12:20 | seminár: PREMENY A JA (Marian Lipovský)
13:00 – 14:00 | divadlo: CHYC POLHEIT (FRA)
14:10 – 15:10 | seminár: STRACH (Julo Slovák)
15:50 – 16:40 | koncert: DIVINE ATTRACTION (USA)
17:00 – 18:00 | seminár: ODPUSTENIE (Vlasťo Beňa) 
18:40 – 19:40 | koncert: RIVERS & ROBOTS (UK)

GARÁŽ

11:45 – 12:45 | detský program
13:00 – 14:00 | seminár: PREMENA ATMOSFÉRY NA ŠKOLE  (Martina Polohová)
14:35 – 15:35 | detské chvály: LCH New Generation
15:50 – 16:50 | detský program: Hľadači pokladov
17:15 – 18:15 | detské chvály: Fil3
18:30 – 19:30 | seminár:  KRESŤAN V PODNIKANÍ 

DETSKÝ KREATÍVNY STAN

10:00 – 12:00 | Tvorivé dielne pre deti (od 5 rokov)
17:00 – 19:00 | Tvorivé dielne pre deti (od 5 rokov)