PROGRAM CF2017

ŠTVRTOK

HANGÁR

20:00 – 22:00 | Večerný program: Otvorenie festivalu, speaker: Miro Tóth, chvály ESPÉ
22:15 – 22:40 | worship: DERECH (UA)
22:50 – 23:50 | koncert: MATE.O (PL)
00:00 – 00:50 | koncert: DRAW THE PARADE (NL)

STODOLA

23:45 – 00:45 | Rómske spoločenstvo CB HLINNÉ

HUMNO

22:20 – 23:20 | seminár: Čo bude s rómskym domom? (Ján Buc)
23:45 – 01:35 | film: CAMP


PIATOK

HANGÁR

09:30 – 11:05 | Hlavný denný program: Premena do hĺbky, speaker: Michal Kevický, chvály: Tretí deň (SK)
11:45 – 12:45 | worship: DERECH & LEAVIOT (UA)
13:25 – 14:15 | koncert: CMS – YOUNG CONTINENTALS( SK)
14:55 – 16:35 | CampFest MiSSiON - O premene, ktorá ovplyvnila okoli (Slavomír Poloha), chvály: MATE.O (PL) a hostia

20:30 – 22:20 | večerný program: chvály: HMLA (SK), speaker: Peter Lipták
22:20 – 23:10 | koncert: TWELVE 24 (UK)
23:30 – 00:45 | worship: JAKE HAMILTON (US)

STODOLA

11:10 – 12:00 | koncert: REVIVAL  - GOSPEL MUSIC (SK)
12:35 – 13:25 | koncert: RADOSTNÉ SRDCE (SK)
14:00 – 14:50 | koncert: ZION (SK)
15:25 – 16:15 | chvály: Miťo Bodnár (SK)
16:50 – 17:40 | koncert: Ewa & Viliam  HEAVY RAIN (SK)
18:15 – 19:15 | talk & concert: DRAW THE PARADE (NL)

22:15 – 23:05 | worship: F6 (SK)
23:40 – 00:40 | koncert: WAY TO GO (CZ)

HUMNO

11:20 – 12:20 | seminár:  Katolíci a protestanti pri 500-tom výročí reformácie (Stano Kocka, Mário Tomášik)
13:00 – 14:00 | seminár: LCH live
14:10 – 15:10 | seminár: Premena vo mne a okolo mňa (Peter Soukup)
15:50 – 16:50 | koncert: ALTARIVE (HU) 
17:00 – 18:00 | seminár:  Čakajú nás lepšie časy, alebo už len všetko pôjde dolu vodou?   (Vlado Žák)
18:40 – 20:00 | program: GODZONE (SK)
22:20 – 23:20 / seminár:  Väzeň v moslimskej krajine (Petr Jašek) 
23:50 – 00:50 / film: CAMP

GARÁŽ

11:45 – 12:45 | detský program: Poď si s nami zatancovať 
13:00 – 14:00 | seminár: Ako byť nezadaná/ý a nezblázniť sa (Zuzana Kostohryzová-Sarnecká) 
14:35 – 15:35 | detské chvály: LCH Kids 
15:50 – 16:50 | detský program: Spoznávanie prírody (hry a súťaže pre deti)
17:15 – 18:15 | detské chvály: Detské chvály, Fil3
18:30 – 19:30 | seminár: Workshop nie len pre kresťanských podnikateľov (Ján Košturiak, Marián Kolník) 

DETSKÝ STAN  DIELNIČKA

10:00 – 11:00 | Hry pre deti
13:00 – 14:00 | Kreatívne dielne
15:50 – 16:50 | Kreatívne dielne
18:30 – 19:30 | Kreatívne dielne

LITERÁRNA KAVIAREŇ

09:00               Čítanie biblickej poézie ku rannej káve
14:00 - 15:00  "Trinásta komnata Zuzany Cacciabue"


SOBOTA

HANGÁR

09:30 – 11:05 | Hlavný denný program: Soľ nad zlato, speaker Julo Slovák, chvály LH Live (SK)
11:45 – 12:35 | worship: HEARTBEAT (SK)
13:15 – 14:05 | worship: DERECH & LEAVIOT (UA)
14:45 – 16:25 | CampFest MiSSiON - O premene životov a komunity, speaker: Marián Kaňuch,  chvály: BCC worhip a hostia


Hlavný večerný program

20:00 – 01:00| Večerný program: Cena premeny
chvály: Timothy (SK),   speaker: Ján Buc
WORSHIP FESTIVAL s hosťami A ZÁVEREČNÝ PROGRAM FESTIVALU CAMPFEST 2017

STODOLA

11:15 – 12:05 | koncert: S.I.L.A. (SK)
12:40 – 13:30 | koncert: Adonai (CZ)
14:05 – 14:55 | chvály: Dominika Gurbaľová a priatelia (SK)
15:30 – 16:20 | koncert: HERO (SK)
16:55 – 17:55 | koncert: JAMES EVANS BAND (UK)

HUMNO

08:00 – 09:30 | tanečný workshop: TWC worship dance team
11:20 – 12:20 | seminár: Sexualita - radosť a/alebo boj? (len pre mužov, Richard Vašečka)
13:00 – 14:00 | divadlo: BARABAS (SK)
14:10 – 15:10 | seminár: O ženskej sexualita otvorene (Maruška Grexová a hostia) 
15:50 – 16:50 | talk gouch: JAKE HAMILTON (US)
17:00 – 18:00 | seminár: Ako zvládnuť seba v rodine, ktorá mi podráža nohy (Miro Tóth)
18:40 – 19:40 | talk gouch: TWELVE 24 (UK)

GARÁŽ

11:45 – 12:45 | detský program: Rodokmeň
13:00 – 14:00 | seminár: Oheň Ducha neuhášajte, proroctvami nepohŕdajte  (David Loula)
14:35 – 15:35 | detské chvály: LCH Kids
15:50 – 16:50 | detský program: Cesta červenej čiapočky za babičkou 
17:15 – 18:15 | detský program: Stvorený pre pohyb (ukazovačky a tance)
18:30 – 19:30 | seminár:  Islam verzus kresťanstvo  (Martin Hunčár)

DETSKÝ STAN  DIELNIČKA

10:00 – 11:00 | Hry pre deti
13:00 – 14:00 | Kreatívne dielne
15:50 – 16:50 | Kreatívne dielne
18:30 – 19:30 | Kreatívne dielne

LITERÁRNA KAVIAREŇ

09:00              Čítanie biblickej poézie ku rannej káve
14:00 - 15:00  "NABOSO" s Mikeom Edsallom