PREDPLATNÉ

Pozor: Predplatné je limitované počtom.  Organizátor si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť počet vstupeniek dostupných v jednotlivom predplatnom. Uvedený počet vstupeniek je celkovo dostupný počet pre dané predplatné, nie zostávajúci počet vstupeniek.

1.predplatné: 19€/515CZK 500 ks - VYPREDANÉ

2.predplatné: 22€/595CZK 600 ks - VYPREDANÉ

3.predplatné: 25€/685CZK 800 ks - VYPREDANÉ

4.predplatné: 29€/795CZK 500 ks

5.predplatné: 32€/895CZK 500 ks

Po ukončení posledného predplatného bude možné kúpiť si len vstupenku na mieste.

REZERVAČNÝ FORMULÁR PRE PREDPLATITEĽOV

Prosíme Vás, aby ste si predtým ako vyplníte formulár, pozorne prečítali dôležité informácie uvedené nižšie. Ďakujeme.

FORMULÁR

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:

1. Informácie o tom kam a ako zaplatiť vstupenku obdržíte po úspešnej rezervácii na email, ktorý ste zadali vo formulári.

2. V cene vstupenky ja zahrnutý vstup do všetkých programových stanov v areáli festivalu a campingový poplatok pre ubytovanie vo vlastnom stane počas celého festivalu.
(Ak chcete ísť s autom do areálu, alebo chcete prísť na obytnom prívese kliknite TU pre viac info.)

3. Vstupenku rezervovanú na viac vstupov je potrebné uhradiť jednou platbou, na meno a údaje jednej osoby podľa vykonanej rezervácie.

4. Neplaťte vkladom na účet ani platbou cez bankomat (tieto platby je problematické správne identifikovať).

5. Po úspešnom overení platby Vám zašleme emailom potvrdenie o prijatí úhrady. Údaje o vašej rezervácii budú zaznamenané do databázy predplatiteľov. Pri vstupe do areálu festivalu Vám na základe Vášho ID vstupenky z rezervácie vydajú vstupenku, ktorá má podobu náramku. Potvrdenie však nie je nevyhnutné mať vytlačené a nenahrádza náramok, ktorý získate na mieste konania festivalu.

6. Vstupenky zakúpené v predplatnom nezasielame poštou.

7. Vstupenku kúpenú v predplatnom je možné v prípade potreby (napr. ochorenia) previesť na inú osobu. Stačí ak jej dáte doklad o zaplatení (kópiu výpisu z účtu), alebo potvrdenie, ktoré ste obdržali formou emailu po overení Vašej platby. Nie je nevyhnutné zasielať dodatočné informácie.

KONTAKT

V prípade ďalších otázok, na ktoré ste nenašli odpovede na našich stránkach, nás neváhajte kontaktovať na tejto adrese: registracia@mpks.sk

Vaše otázky vybavujeme priebežne, preto Vás prosíme o trpezlivosť. Ďakujeme.

POZOR!

Aby bola rezervácia potvrdená je potrebné, aby ste zaplatili cenu vstupenky do 5 pracovných dní. Na získanie vstupenky nepostačuje len rezervácia. Platby kontrolujeme priebežne, zvyčajne raz týždenne v piatok alebo sobotu.

Na vstupenky v predplatnom sa nevzťahujú zľavy, ktoré je možné uplatniť pri platbe na mieste konania festivalu.

AKCIA 10+1

Táto akcia sa nevzťahuje na 1. predplatné vo výške 19€, t.j. prvých 500 predaných lístkov.

Pri kúpe min. 10 vstupeniek v predplatnom získate 1 vstupenku navyše zadarmo (pri kúpe 20 vstupeniek získate 2 vstupenky zadarmo, atď.). Vstupenky je potrebné uhradiť naraz jednou sumou.

Získané vstupenky zdarma budú vydané až na mieste konania festivalu a nezarátavajú sa do počtu zakúpených vstupeniek.

AKCIA PRE ČLENOV ZKSM

Členovia ZKSM (Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže) majú zľavu vo výške 2€ na aktuálne predplatné. Pri registrácii na mieste konania festivalu, je potrebné sa následne preukázať členskou kartou ZKSM. Pri skupinovej vstupenke musí byť každá vstupenka doložená členskou kartou ZKSM. V opačnom prípade bude potrebné doplatiť rozdiel do plnej sumy predplatného, ktorom bola vstupenka zakúpená.
Táto akcia platí len od 3. predplatného za 25€.

Viac informácii o ZKSM nájdete TU.

STORNOPOPLATKY

Pri vstupenkách za 19€ je storno poplatok 100% z ceny vstupenky.

Pri ostatných vstupenkách je storno poplatok 50% z ceny každej vstupenky. Spätné úhrady budú realizované v Septembri 2019.

Vstupenky je možné stornovať najneskôr do 20.7.2019.

V prípade, že si prajete vstupenky stornovať, napíšte email na registracia@mpks.sk. Email musi obsahovat ID vstupenky.