DETSKÝ PROGRAM

Program pre deti bude prebiehať v dvoch stanoch. V stane Garáž spolu so Zuzkou objavíte, že všetci sme stvorení pre pohyb a s Ľudkou, že na svete je krásne. Spolu budete tiež hľadať poklady, ale hlavne budeme všetci chváliť dobrého Boha Otca spolu so skupinami Fil3 a LCH New Generation.

V stane Dielnička na vás čakajú kreatívne dielne, no a pred stanmi špeciálne na chlapcov čaká Cesta premeny.

Programový stan GARÁŽ

Stvorení pre pohyb

Pohybovo-tanečný program pre deti od 5-12 rokov, ktoré sa rady hýbu. Jednoduché choreografie na veselé pesničky. Cieľom programu je vštepiť deťom vedomie, že boli stvorené pre pohyb.

Tanečný tím vedie Zuzka Vengliková, inštruktorka Zumby a skupinových cvičení, ktorá miluje pohyb a rada šantí s deťmi.

Jak je krásne na svete

Boh stvoril tento úžasný svet a v ňom teba i mňa! Poďme ho spolu objavovať spevom, tancom a veselým divadielkom o zvieratkách, v ktorom si zahráte aj vy! Bude to zábava!

Ludka Trenklerova je profesionálna herečka, ktorá sa tvorbe deťom venuje celý život, a to nielen formou hravých a interaktívnych divadielok, ale aj formou workshopov či audio CD s rozprávkami a pesničkami. Tie deťom prinášajú radosť, láskavé ponaučenie a úžasným spôsobom rozvíjajú detskú fantáziu a slovnú zásobu.

Hľadači pokladov

Zažite s nami "Hľadačov pokladov" a objavenie toho najvzácnejšieho pokladu, ktorý nezhrdzavie, ani sa Vám nestratí. Cieľom je privádzať deti cez chvály, svedectvá a živé Božie Slovo do Ježišovej prítomnosti a dovoliť Mu, aby sa ich dotýkal, uzdravoval a premieňal svojou láskou.

Projekt "Hľadači pokladov" je služba viacerých rodín a ich priateľov, ktorí sa rozhodli prinášať Božie kráľovstvo do životov detí a ich rodín na štátnu základnú školu. Tento program prebieha na škole v rámci krúžkovej činnosti už deviaty rok a pravidelne ho navštevuje okolo 50-70 detí. Mnohé svedectvá detí sú dôkazom Božieho konania v ich životoch.

Detský stan DIELNIČKA

Cesta PREMENY

Program pre chlapcov od 7 rokov. Program bude pripravený na piatok i sobotu od 13:00 do 15:00 pri stanoch Garáž a Dielnička. Program pre chlapcov pripravili dobrovoľníci zo spoločenstva Dávid v Spišskej Belej.

Kreatívne dielne

Pripravené budú kreatívne dielne pre deti od 5 rokov. V piatok i sobotu od 10:00 do 12:00 a od 17:00 do 19:00. Dielnička bude k dispozícii i mladším deťom s rodičmi. Pripravená pre nich bude modelína, pastelky či omaľovánky. Dielne pre vás pripravili dobrovoľníčky z mládežníckeho klubu Face Club zo Spišskej Belej.

 

BABY STAN

Pre všetky deti do 3 rokov a ich rodičov sme aj tento rok uprostred festivalového rozruchu pripravili priestor, kde sa môžu zastaviť a venovať svojim bábätkám. Stan poskytuje oddelený priestor pre dojčiace mamičky, priestor na prebaľovanie a nakŕmenie vašich ratolestí. 

Stan bude k dispozícii v piatok a sobotu, preto veríme, že tento priestor bude pre vás miestom oddychu, výpomoci, a tiež motiváciou prichádzať na CampFest aj so svojimi deťmi.