ORGANIZAČNÉ POKYNY A PRIHLÁŠKA

Ak si si prečítal/a všetky informácie a súhlasíš s nimi, postupuj nasledovne:

  1. Zaregistruj sa cez prihlasovací formulár nižšie.

     

  2. Do 5 pracovných dní zaplať registračný poplatok (podľa inštrukcii v maili, ktorý obdržíš po registrácii).

     

  3. V priebehu niekoľkých dní po uhradení sumy na účet obdržíš potvrdzujúci email o prijatí platby (potvrdenia zasielame ku koncu prac. týždňa).

     

  4. Si zaregistrovaný/á! 

REGISTRAČNÝ POPLATOK

Registračný poplatok dobrovoľníka je 20 € / 473 CZK.

Skutočné náklady na stravu a camping sú 11 € / 260 CZK na deň. Ak máš na srdci podieľať sa väčšou sumou na finančných výdavkoch projektu CampFest, môžeš poslať aj vyššiu sumu podľa svojho rozhodnutia (minimálne však 20 €).

INFORMÁCIE K ÚHRADE
Účet pre úhrady v EUR:
IBAN: SK2502000000001314732356

Ako variabilný symbol uveď 222 a prvých 6 číslic Tvojho rodného čísla (vzor: 222820711). Do poznámky napíš meno a priezvisko.

Účet pre úhrady v CZK:
228069709/0300

STORNO POPLATKY

Vrátenie poplatku po prihlásení a zaplatení nie je možné. V prípade, že by sa festival CampFest 2023 z dôvodu závažnych okolností, ktoré by znemožnili konanie podujatia, neuskutočnil, garantujeme vrátenie registračného poplatku. S prípravou festivalu, ktorá prebieha počas celého roka, sa však spájajú nemalé finančné náklady. Ak máš na srdci podporiť nás formou ponechania tejto sumy pre tieto účely, bez nároku na jej vrátenie, vyber túto možnosť priamo v prihlasovacom formulári. Ďakujeme za podporu!

Príchod a registrácia

Registrácia dobrovoľníkov na mieste začína 29.7. o 13:00 a končí o 15:00. Prosíme všetkých dobrovoľníkov, aby sa dostavili na Ranč do Kráľovej Lehoty najneskôr v tomto čase.

Doprava

Zo železničnej stanice Kráľova Lehota bude v čase registrácie zabezpečená kyvadlová doprava priamo na Ranč. Pozývame vás k rentabilnému cestovaniu a využitiu vlakovej / autobusovej dopravy. K dispozícii máme veľmi málo parkovacích miest (mailom včas obdržíte tabuľku, kde môžete zaznačiť potrebu odvozu / voľné miesto v aute, aby ste sa mohli vzájomne skontaktovať).

Ubytovanie

Dobrovoľníci spia na CampFeste vo svojich vlastných stanoch počas celého turnusu. Povinnosťou je zobrať si dvojvrstvový stan (jednovrstvový stan je povolený len v prípade, že ho dobrovoľník zabezpečí proti premoknutiu).

Dobrovoľníci stanujú na vyhradenom mieste len pre dobrovoľníkov. K dispozícii sú umyvárky, sprchy a WC.

Strava

Strava je zabezpečovaná 3x denne (raňajky, obed, večera). Okrem toho si dobrovoľníci môžu kúpiť niečo na zahryznutie aj v rančovej kaviarničke, ktorá bude k dispozícii počas celého CampFestu, no bude pre nich zabezpečené občerstvenie aj v CHILL STANE, pripravenom  špeciálne pre nich.

Pitný režim

Organizátor zabezpečí pre dobrovoľníkov pitný režim počas celého dobrovoľníckeho CampFestu.

NEZABUDNI SI ZOBRAŤ

…stan, karimatku, teplý spacák, pršiplášť, šiltovku alebo šatku na hlavu, fľašu na vodu, pracovné rukavice, baterku, pevnú nepremokavú obuv a teplé oblečenie, keďže CampFest sa uskutočňuje v horskej doline Nízkych Tatier. Hodia sa aj tenisky navyše, prípadne trekové sandále.