Vyhľadať
Close this search box.

ORGANIZAČNÉ POKYNY A PRIHLÁŠKA

POZOR! Prihlasovanie dobrovoľníkov na celý turnus je UZAVRETÉ. PRIHLÁSIŤ SA môžete ešte do služby Security (turnus streda-nedeľa).

Ak si si prečítal/a všetky informácie a súhlasíš s nimi, postupuj nasledovne:

  1. Zaregistruj sa cez prihlasovací formulár nižšie.
  2. Do 5 pracovných dní zaplať registračný poplatok (podľa inštrukcii v maili, ktorý obdržíš po registrácii).
  3. V priebehu niekoľkých dní po uhradení sumy na účet obdržíš potvrdzujúci email o prijatí platby (potvrdenia zasielame ku koncu prac. týždňa).
  4. Si zaregistrovaný/á! 

REGISTRAČNÝ POPLATOK

Registračný poplatok dobrovoľníka je 20 € / 507 CZK.

Skutočné náklady na stravu a camping sú 11 € / 279 CZK na deň. Ak máš na srdci podieľať sa väčšou sumou na finančných výdavkoch festivalu CampFest, môžeš poslať aj vyššiu sumu podľa svojho rozhodnutia (minimálne však 20 €). Ďakujeme, že aj vďaka Tvojej službe a podpore sa CampFest môže uskutočniť!

INFORMÁCIE K ÚHRADE
Účet pre úhrady v EUR:
IBAN: SK2502000000001314732356

Ako variabilný symbol uveď 222 a prvých 6 číslic Tvojho rodného čísla (vzor: 222820711). Do poznámky napíš meno a priezvisko.

Účet pre úhrady v CZK:
228069709/0300

STORNO POPLATKY

Vrátenie poplatku po prihlásení a zaplatení nie je možné. V prípade, že by sa festival CampFest 2024 z dôvodu závažnych okolností, ktoré by znemožnili konanie podujatia, neuskutočnil, garantujeme vrátenie registračného poplatku.

Príchod a registrácia

Registrácia dobrovoľníkov na mieste začína 27.7. o 13:00 a končí o 15:00. Prosíme všetkých dobrovoľníkov, aby sa dostavili na Ranč do Kráľovej Lehoty najneskôr v tomto čase.

Doprava

Zo železničnej stanice Kráľova Lehota bude v čase registrácie zabezpečená kyvadlová doprava priamo na Ranč. Pozývame vás k rentabilnému cestovaniu a využitiu vlakovej / autobusovej dopravy. K dispozícii máme veľmi limitované množstvo (spoplatnených) parkovacích miest. Mailom včas obdržíte tabuľku, kde môžete zaznačiť potrebu odvozu / voľné miesto v aute, aby ste sa mohli vzájomne skontaktovať.

Ubytovanie

Dobrovoľníci spia na CampFeste vo svojich vlastných stanoch počas celého turnusu. Povinnosťou je zobrať si dvojvrstvový stan (jednovrstvový stan je povolený len v prípade, že ho dobrovoľník zabezpečí proti premoknutiu).

Dobrovoľníci stanujú na vyhradenom mieste len pre dobrovoľníkov. K dispozícii sú umyvárky, sprchy a WC.

Strava

Strava je zabezpečovaná 3x denne (raňajky, obed, večera). Okrem toho si dobrovoľníci môžu kúpiť niečo na zahryznutie aj v rančovej kaviarničke, ktorá bude k dispozícii počas celého CampFestu, no bude pre nich zabezpečené občerstvenie aj v CHILL STANE, pripravenom  špeciálne pre nich.

Pitný režim

Organizátor zabezpečí pre dobrovoľníkov pitný režim počas celého dobrovoľníckeho CampFestu.

NEZABUDNI SI ZOBRAŤ

…stan, karimatku, teplý spacák, pršiplášť, šiltovku alebo šatku na hlavu, fľašu na vodu, pracovné rukavice, baterku, pevnú nepremokavú obuv a teplé oblečenie, keďže CampFest sa uskutočňuje v horskej doline Nízkych Tatier. Hodia sa aj tenisky navyše, prípadne trekové sandále.