LITERÁRNA KAVIAREŇ

Kresťanské vydavateľstvo Porta Libri, mobilná kaviareň Power coffee a detská služba Levitov otvoria  aj tento rok na CampFeste samostatný stan, ktorého cieľom je poskytnúť účastníkom útulné a príjemné prostredie na oddych, osobný rozhovor alebo prečítanie knižky.

PORTA & TAVERNA

Názov stanu bude PORTA & TAVERNA. Porta znamená po latinsky brána. V biblických časoch bola brána mesta alebo námestia miestom stretávania, miestom dôležitých rokovaní, miestom ohlasovania múdrosti zo strany starších vodcov mesta. Taverna bola zase starovekým hostincom, kde pútnici našli občerstvenie, možnosť odpočinku a spoločenstvo s inými pútnikmi.

KÁVA "AUGUST ROY"

V literárnej kaviarni sa bude podávať káva značky August Roy.  Je to káva, prostredníctvom, ktorej môžete pomáhať núdznym. Výnosy z jej predaja sú venované výlučne na podporu v oblasti kultúry, vzdelávania, rozvoja detí a mládeže, podporu organizácií, ktoré pomáhajú  v oblasti sociálnej a zdravotnej starostlivosti.
www.augustroy.sk

PROGRAMOVÁ PONUKA

Piatok 

09:00 - 09:15  Čítanie biblickej poézie k rannej káve

14:00 - 15:00  "Trinásta komnata Zuzany Cacciabue" 

Rozhovor so slovensko-francúzskou autorkou kresťanských románov pre ženy a dievčatá. Uvedenie jej najnovšej knihy, v ktorej otvára hlboké otázky ťažkého dedičstva zneužívania a nádeje Božieho uzdravenia.

Sobota

09:00 - 09:15  Čítanie biblickej poézie k rannej káve

14:00 - 15:00  "NABOSO" s Mikeom Edsallom

Mike pôsobí ako učiteľ a misionár medzi mladými ľuďmi v Bratislave a povedie workshop o tom, čo je to "denné stíšenie" a ako sa Biblia môže stať skutočným stretnutím s Bohom. V rámci workshopu bude predstavená nová pomôcka pre denné stíšenia - "NABOSO".