DETSKÝ PROGRAM

Program pre deti bude prebiehať v dvoch stanoch. V stane Garáž a Dielnička.  Deti budú hľadať poklady Božieho kráľovstva, spoznávať farby evanjelia a chváliť dobrého Boha Otca spolu so skupinami Fil3 a LCH New Generation.

V stane Dielnička na vás čakajú kreatívne dielne.

Programový stan GARÁŽ

Hľadači pokladov

Zažite s nami "Hľadačov pokladov" a objavenie toho najvzácnejšieho pokladu, ktorý nezhrdzavie, ani sa vám nestratí. Naším cieľom je privádzať deti cez chvály, svedectvá a živé Božie Slovo do Ježišovej prítomnosti a dovoliť Mu, aby sa ich dotýkal, uzdravoval a premieňal svojou láskou. Budeme spolu objavovať poklady Božieho Kráľovstva a naučíme sa ako si ich môžeme privlastniť a zároveň sa o ne podeliť s našimi kamarátmi. 

 

 

Detský program Archa

Detský program plný hier, zábavy, farebného evanjelia a príbehov. Program bude zahŕňať popis farieb evanjelia, ilustráciu aj aplikáciu. Taktiež hry a krátke príbehy z biblie. 

 

Detský stan DIELNIČKA

Kreatívne dielne

Pripravené budú kreatívne dielne pre deti od 5 rokov. V piatok i sobotu od 10:00 do 12:00 a od 17:00 do 19:00. Dielnička bude k dispozícii i mladším deťom s rodičmi. Pripravená pre nich bude modelína, pastelky či omaľovánky. Dielne pre vás pripravili dobrovoľníčky z mládežníckeho klubu Face Club zo Spišskej Belej.

 

BABY STAN

Pre všetky deti do 3 rokov a ich rodičov sme aj tento rok uprostred festivalového rozruchu pripravili priestor, kde sa môžu zastaviť a venovať svojim bábätkám. Stan poskytuje oddelený priestor pre dojčiace mamičky, priestor na prebaľovanie a nakŕmenie vašich ratolestí. 

Stan bude k dispozícii v piatok a sobotu, preto veríme, že tento priestor bude pre vás miestom oddychu, výpomoci, a tiež motiváciou prichádzať na CampFest aj so svojimi deťmi.