DOPRAVA A PARKOVANIE

VLAKOM A AUTOBUSOM

Na Ranč Kráľova Lehota, kde sa CampFest odohráva, nepremáva žiadne pravidelné autobusové alebo vlakové spojenie. Najbližšie je možné dostať sa autobusmi a vlakmi do dediny Kráľova Lehota, od ktorej je Ranč vzdialený 5 km.

CAMPFEST BUS

Zo železničnej stanice v Kráľovej Lehote na Ranč a späť bude počas trvania CampFestu zabezpečená pravidelná kyvadlová doprava viacmiestnym osobným autom. Poplatok je 1 € za jednu jazdu pre jednu osobu.

Príchody a odchody:

Z Kráľovej Lehoty (železničná stanica) na Ranč:

12:40 (len piatok, sobota, nedeľa)

15:45 (každý deň)

18:40 (každý deň)

 

Z Ranča (z parkoviska pri INFO BRÁNE) do Kráľovej Lehoty (železničná stanica):

12:00 (len piatok, sobota, nedeľa)

15:00 (každý deň)

18:00 (každý deň)

20:15 (len na požiadanie na info bráne)

 

CAMPFEST TAXI

Okrem toho bude možné objednať si odvoz na Ranč aj mimo pravidelných časov v cene 5 € za celé auto (pre 4 osoby). Túto dopravu je potrebné objednať aspoň 2 hodiny vopred osobne na INFO BRÁNE alebo na telefónnom čísle +421 911 056 789 .

AUTOM

Cesta z Bratislavy – smer Žilina – po diaľnici smer Liptovský Mikuláš – z diaľnice odbočiť na Liptovský Hrádok, ďalej smer Čertovica (Podbrezová); ďalej sledovať značky „Ranč Kráľova Lehota" a „CampFest"

smer Nitra, Banská Bystrica – smer Brezno – v Podbrezovej odbočiť na Čertovicu, Poprad – za Čertovicou odbočiť v pravo do Kráľovej Lehoty a ďalej sledovať značky „CampFest"

Cesta z Košíc a Prešova – smer Poprad – diaľnica na Liptovský Mikuláš – z diaľnice odbočiť na Hybe, smer Čertovica, ďalej sledovať značky „Ranč Kráľova Lehota" a „CampFest

GPS: 49.01232,19.847399
Adresa: Svarín 400, 032 33 Kráľova Lehota

PARKOVANIE

Parkovať bude možné zadarmo podľa pokynov na Ranči v Kráľovej Lehote alebo pri budove LifeTv na križovatke ciest na hornú a dolnú nádrž Čierny Váh.