PROGRAM CampFest 2018

(predbežný)

 

ŠTVRTOK

HANGÁR

19:50 - 22:10 | Hlavný večerný program
chvály ESPÉ, téme: Boh premieňa - On môže aj chce!, speaker: Jozef Grexa,

22:15 – 22:40 | divadlo: CHYC POLHIT (FRA)
22:50 – 23:40 | koncert: MATE.O/TU (PL)
00:00 – 00:50 | koncert: RIVERS & ROBOTS (UK)

STODOLA

22:00 – 23:00 | koncert: ŠTVRTOK VEČER (SK)               
23:45 – 00:45 | koncert: DJ MARTIN BENC (SK)

HUMNO

22:20 - 23:20 | film a svedectvá: PREMENY (Marián Lipovský)
23:45 – 00:45 | seminár: Boh premieňa - On môže aj chce! (Jozef Grexa)


PIATOK

HANGÁR

09:30 – 11:05 | Hlavný denný program
chvály: Tretí deň (SK), téma: PREMIEŇA MA, speaker: Mário Tomášik

11:45 – 12:35 | koncert: DOMINIKA GURBAĽOVÁ & PRIATELIA (SK)
13:15 – 14:05 | koncert: CMS – CONTINENTAL KIDS( SK)
14:45 -  16:25 | CampFest MiSSiON, chvály: Miťo Bodnár (SK)

20:00 – 22:30 |  Hlavný večerný program
chvály: WORSHIP CENTRAL (UK), téma: Snívaj skrze mňa, speaker: Braňo Letko

22:35 – 23:25 | koncert: FOUR KORNERZ (UK)
23:30 – 00:45 | worship: GRAHAM KENDRICK (UK)

STODOLA

11:10 – 12:00 | prezentácia: CRESCENDO (SK)
12:35 – 13:25 | koncert: AV MANCE (SK)
14:00 – 14:50 | koncert: ANDŽELÍNO (SK)
15:25 – 16:15 | koncert: BONFIRE (SK)
16:50 – 17:40 | koncert: Ewa & Viliam  HEAVY RAIN (SK)
18:15 – 19:00 | koncert: ADAM BUBIK (CZ/POL)

22:15 – 23:05 | worship: F6 (SK)
23:40 – 00:40 | koncert: SÁRA JARKOVÁ (SK)

HUMNO

08:00 – 09:30 | tanečný workshop: Zaži premenu a premeň svet
11:20 – 12:20 | seminár: Snívaj skrze mňa (Pavol Strežo)
13:00 – 14:00 | divadlo: CHYC POLHIT (FRA)
14:10 – 15:10 | seminár: Ako si vybudovať zdravý a čistý vzťah? (manželia Valachovci)
15:50 – 16:50 | koncert: MATE.O/TU (PL)
17:00 – 18:00 | seminár: Čo tak trošku rozhýbať svoje lenivé telo? (Martin Hunčár)
18:40 – 20:00 | GODZONE (SK)

22:20 – 23:20 | koncert: PHILIPPA HANNA (UK)
23:50 – 00:50 | seminár: Vysnívaný sen (Braňo Letko)

GARÁŽ

11:45 – 12:45 | detský program: Stvorení pre pohyb
13:00 – 14:00 | diskusia: Služba Rómom - Ako začať? (moderuje Jay Hudáček)
14:35 – 15:35 | detské chvály: Fil3
15:50 – 16:50 | detský program: Hľadači pokladov
17:15 – 18:15 | detské chvály: LCH New Generation
18:30 – 19:30 | diskusia: Premeniť: "Nemožné" (moderuje Ján Buc)

22:30 – 23:30 | seminár: Môžem sa stať darcom? (Zdeňek David)

DETSKÝ KREATÍVNY STAN

10:00 – 12:00 | tvorivé dielne pre deti (od 5 rokov)
12:00 – 17:00 | tvorivé dielne pre najmenšie deti s rodičmi
13:00 – 15:00 | program pre chlapcov: Cesta premeny
17:00 – 19:00 | tvorivé dielne pre deti (od 5 rokov)

LITERÁRNA KAVIAREŇ

08:30 – 09:00 | Čítanie biblickej poézie ku rannej káve
17:00 – 18:00 | Pod kapotou


SOBOTA

HANGÁR

09:30 – 11:05 | Hlavný denný program
chvály BCC WORSHIP (SK), téma: PREMENY A JA, speaker Marián Lipovský,

11:45 – 12:35 | koncert: PIAR MUSIC (SK)
13:15 – 14:05 | koncert: GRAHAM KENDRICK (UK)
14:45 – 16:25 | CampFest mission, chvály: LCH live

20:20 - 22:20 | Hlavný večerný program
chvály: Timothy (SK), téma: Pretlač sa! speaker: Timotej Hanes

22:20 - 02:00 | WORSHIP FESTIVAL 2018
chvály: viaceré kapely, téma: Cena premeny, speaker: Štefan Beňa
modlitby za Slovensko

STODOLA

11:15 – 12:05 | chvály: WT Martindom (SK)
12:40 – 13:30 | koncert: HOPERISE (SK)
14:05 – 14:55 | soiiré: Nažité v žite (Maruška Skonc)
15:30 – 16:20 | koncert: ADONAI (CZ)
16:55 – 17:45 | koncert: JAMES EVANS BAND (UK/SK)
18:20 – 19:20 | koncert: PSALM DRUMMERS (UK)

HUMNO

08:00 – 09:30 | tanečný workshop: Zaži premenu a premeň svet
11:20 – 12:20 | seminár: Premeny a ja (Marian Lipovský)
13:00 – 14:00 | divadlo: CHYC POLHIT (FRA)
14:10 – 15:10 | seminár: Vítazstvo nad strachom! (Julo Slovák)
15:50 – 16:40 | koncert: DIVINE ATTRACTION (USA)
17:00 – 18:00 | seminár: Odpustil som? (Vlasťo Beňa) 
18:40 – 19:40 | koncert: RIVERS & ROBOTS (UK)

GARÁŽ

11:45 – 12:45 | detský program: Hľadači pokladov
13:00 – 14:00 | seminár: Premena atmosféry na škole  (Martina Polohová)
14:35 – 15:35 | detské chvály: Fil3
15:50 – 16:50 | detský program: Jak je krásne na svete
17:15 – 18:15 | detské chvály: LCH New Generation
18:30 – 19:30 | seminár:  Kresťan v podnikaní (Marian Kolník a Ľubomír Klieštik)

DETSKÝ KREATÍVNY STAN

10:00 – 12:00 | tvorivé dielne pre deti (od 5 rokov)
12:00 – 17:00 | tvorivé dielne pre najmenšie deti s rodičmi
13:00 – 15:00 | program pre chlapcov: Cesta premeny
17:00 – 19:00 | tvorivé dielne pre deti (od 5 rokov)

LITERÁRNA KAVIAREŇ

08:30 – 09:00 | Čítanie biblickej poézie ku rannej káve
17:00 – 18:00 | Ako spievať v cudzej zemi?